دانستنی هایی درباره پروتز مو 

ما آدم ها برای مودار شدنمان راه ها و روشهای مختلفی را امتحان می کنیم که  استفاده از کلاه گیس های مختلف تا کاشت مو را شامل می شود ، اما پروتز مو ، روشی بینابین کلاه گیس و کاشت است. پروتز مو مزایای زیادی دارد . در واقع  پروتز مو ، نه دائمی است و نه موقتی،  در این مطلب از این روش بیشتر بدانید .

 

 

پروتز مو طبیعی یا کلاه گیس
 شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که بین کلاه گیس و پروتز مو چه تفاوتی وجود دارد . پروتز مو یک لایه بسیار نازک است که موهای طبیعی انسان روی آن کاشت شده است. پروتز مو طبیعی از لحاظ رنگ و جنس ، حالت پوست سر را دارد.  به حالت مشبک  است  و در واقع  سطحی شبکه مانند  از مواد نانو است  که روی سر نصب می شود. این حالت مشبک باعث می شود که تارهای مو از این محافظ بیرون بیایند.

جریان یافتن  آب و هوا در این سطح مشبک هم نکته مهم دیگری است که از ویژگیهای  یک پروتز مو مرغوب است . این نکته باعث می شود که در استحمام روزانه و استخر پروتز از سر جدا نشود. عدم خارش و عارضه در پوست سر یک دیگر  از ویژگیهای  یک پروتز مرغوب است. پس پروتز مو در ترمیم مو یک پروتز بسیار سبک و بدون حساسیت همانند پوست سر است. در انتخاب پروتز مو یا کلاه گیس ، این نکته در مورد کلاه گیس می تواند شما را آگاه کند. کلاه گیس با موی طبیعی  تنها یک عنوان گمراه کننده است ، یک لایه پلاستیکی است که موی مصنوعی روی آن قرار گرفته اند. نفوذ هوا و آب به این لایه ممکن نیست چون لایه پلاستیکی هم باعث تعریق کف سر و مانع جریان آب و هوا به پوست سر می شود. این باعث می شود که عفونت و عوارض کلاه گیس در مدت زمان طولانی جلوه کند.

 

 

انواع پروتز مو
ویژگی دیگر پروتزهای مو، دوام و عمر آنهاست. ریزش مو و پارگی پروتز امکان ندارد. این پروتزها با استاندارد مرکز بهداشت یکی از قویترین برندها در ترمیم مو است. پروتز مو یکی از رکن های اصلی در ترمیم مو است. فقط یک پروتز مو با کیفیت بالا می تواند یک ترمیم مو خوب را ایجاد کند. انواع پروتز مو در بازار زیاد هستند.  یک پروتز موی با کیفیت و اصل جنس موهایی بسیار نرم و چیدمان موهایی بسیار مرتب و منظم را دارد اما در یک پروتز غیر اصل و نامرغوب این موارد دیده نمی شود.

 

پروتز مو
انواع مدل های پروتز مو

 

آیا این مطلب مفید بود؟
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید