پنجمین روز جشنواره فیلم فجر 38

پنجمین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت به عنوان کاخ رسانه و سایر سینماهای میزبان این دوره از جشنواره فیلم فجر با اکران سه فیلم سینمایی و یک فیلم مستند به کار خود ادامه می دهد.

پردیس سینمایی ملت در جشنواره فیلم فجر 38 هم به عنوان کاخ رسانه معرفی شد، پردیسی که نسبت به سالهای گذشته تغییرات فراوانی داشت اما همچنان حواشی متعددی همچون نبود امکان مناسب برای ارتباط بین اهالی رسانه و هنرمندان را پیش روی خود می بیند.

پنجمین روز از جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت با اکران سه فیلم «مغز استخوان» دومین ساخته سینمایی «حمیدرضا قربانی»، «روز بلوا» از بهروز شعیبی و «خوب بد جلف: ارتش سری» دومین تجربه کارگردانی « پیمان قاسم خانی » سپری می شود.

فیلم سینمایی «مغز استخوان» دومین ساخته سینمایی «حمیدرضا قربانی» در پنجمین روز جشنواره فیلم فجر به عنوان نخستین فیلم در پردیس سینمایی ملت موسوم به کاخ رسانه اکران می شود.

بابک حمیدیان و بهروز شعیبی بازیگران اصلی «مغز استخوان» حمیدرضا قربانی هستند، پریناز ایزدیار ، جواد عزتی و نوید پورفرج نیز در «مغز استخوان» به تهیه کنندگی حسین پورمحمدی از دیگران بازیگران این فیلم هستند. «مغز استخوان» نام موقت دومین فیلم سینمایی حمیدرضا قربانی در مقام کارگردان است که با فیلمنامه ای از علی زرنگار با مضمونی اجتماعی جلوی دوربین رفته است. حمیدرضا قربانی با «خانه ای در خیابان چهل و یکم» در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت که نامزد بهترین فیلم اول بخش «نگاه نو» شد.

تصاویر پنجمین روز جشنواره فجر 38

تصاویر پنجمین روز جشنواره فیلم فجر 38

پنجمین روز جشنواره فجر 38

تصاویر اکران فیلم های پنجمین روز جشنواره فجر 38

پنجمین روز جشنواره فجر 38

بهروز شعیبی در پنجمین روز جشنواره فجر 38

همچنین بخوانید:
پنجمین روز جشنواره فجر 38

پریناز ایزدیار در پنجمین روز جشنواره فجر 38

پنجمین روز جشنواره فجر 38

تصاویر هنرمندان در پنجمین روز جشنواره فجر 38

پنجمین روز جشنواره فجر 38

تصاویر جشنواره فیلم فجر 38

حامد کمیلی در پنجمین روز جشنواره فجر 38

حامد کمیلی در پنجمین روز جشنواره فجر 38

پنجمین روز جشنواره فجر 38

پنجمین روز جشنواره فجر 38

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید