یک زوج اراکی بعد از ۷ سال زندگی مشترک در سه ماهگی بارداری دومش متوجه شد که ۶ قلو حامله است که یکی از قل ها سقط شد اما بعد از گذراندن روزهای سخت بارداری در ۳۴ هفتگی زایمان کرد و دو تا از قل ها برای اینکه به وزن ایده آل برسند یک ماه دیرتر راهی خانه شدند اما این خانواده مشکلاتی همچون وضعیت بد اقتصادی و اسباب کشی اجباری و عدم امنیت شغلی و … را دارند در ادامه درباره زندگی این زوج پنج قلوهای اراکی بیشتر بدانید.

پنج قلوهای اراکی

پنج قلوها

 

پنج قلوهای اراکی

طاهره پس از ۷ سال زندگی مشترک با حمید، در سه ماهگی بارداری دومش متوجه شد ۶ قلو در راه دارد که البته یکی از قل ها همان روزها سقط شد. طاهره پس از گذران سختی های دوران بارداری و خطر سقط جنین ، بالاخره در ۳۴ هفتگی و زودتر از زمان معمول فارغ شد و ۵ قلوهای اراکی به جمع خانواده سه نفره دلیخون اضافه شدند، هرچند دو قل آخر برای رسیدن به وزن طبیعی یکماه دیرتر راهی خانه شدند.

پنج قلوهای اراکی

مادر پنج قلوها

 

وضعیت بد اقتصادی و تنگناهای مالی، خانه های آپارتمانی،عدم امنیت شغلی، اجاره نشینی و اسباب کشی های اجباری و … بخشی از مشکلاتی است که خانواده هایی همچون خانواده دلیخون با آن مواجهند.

پنج قلوهای اراکی

پدر و مادر و خواهر پنج قلوها

 

این مشکلات در کنار سیاست های غلط جمعیتی مبتنی بر کنترل جمعیت در دهه های گذشته، جامعه را به سمت تک فرزندی سوق داده است. مشکلات جمعیتی حال حاضر در کشورمان پیامد سیاست‌های غلط یاد شده و مشکلات اقتصادی امروز است که در مجموع، ایران را در آینده به کشوری سالمند تبدیل خواهد کرد.

تصاویری از زندگی پنج قلوهای اراکی

پنج قلوهای اراکی

زندگی زوج اراکی

پنج قلوهای اراکی

زندگی پنج قلوهای اراکی

پنج قلوهای اراکی

پنج قلوهای اراکی

 

منبع: ایسنا

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید