پوتین رئیس جمهور روسیه می باشد که ثروت این رئیس جمهور ۱۵۰ میلیارد پوند است او زندگی بسیار لاکچری دارد نقدینگی این رئیس جمهور ۳۳ برابر از دونالد ترامپ بیشتر است او قایق و خودرو و کاخ های زیبایی دارد.

زندگی لاکچری پوتین

به نوشته روزنامه دیلی استار، منتقدان مدعی‌اند که ثروت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه ۱۵۰ میلیارد پوند است و همین امر باعث شده تا او زندگی شاهانه‌ای داشته باشد؛ او یگانی از قایق‌های تندرو، خودرو، ویلا و کاخ‌های زیبا دارد.

کاخ پوتین

 

پوتین در اکثر موارد از ثروت خود سخنی به زبان نمی‌آورد و همواره مدعی است که درآمدش ۱۰۰ هزار پوند است. اما براساس اسناد موجود رئیس جمهوری روسیه یک قطعه زمین، دو آپارتمان و سه خودرو دارد.

گزارش‌های از املاک و قایق‌های تفریحی فراوان پوتین حکایت دارد با این حال بیشتر نقدینگی پوتین از راه سرمایه گذاری در بخش انرژی می‌آید.

در آمد ولادیمیر پوتین

اگر آمار‌ها دقیق باشد، درآمد پوتین از مالک مایکروسافت بیل گیتس بیشتر یا دوبرابر است. شاید نقدینگی او ۳۳ برابر بیشتر از دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری آمریکا هم باشد.

بوریس نمتسوف، منتقد سیاسی پوتین گفته است که رئیس جمهوری روسیه چهار قایق تفریحی در مناطق مختلف کشور دارد.

این منتقد همچنین مدعی شده که پوتین ۴۳ هواپیما، ۷۰۰۰ خودرو و ۱۵ هلیکوپتر دارد که شامل یک جت ایلیشین با کابینی ۱۱۱.۳ میلیونی و یک توالت طلای ۵۰ هزار پوندی است. پوتین حتی کلکسیون ساعتی دارد که ارزش برخی از آن‌ها ۷۰۰ هزار پوند می‌شود.برخی نیز مدعی اند که پوتین ۲۰ محل سکونت ریاست جمهوری، ویلا‌هایی مخفی و یک پیست اسکی دارد.

پوتین رئیس جمهور روسیه

کشتی

کاخ

حمام کاخ

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید