از به کار بردن طلا در سرویس بهداشتی گرفته تا تخت بسیار بزرگ و حتی یک باشگاه ورزشی، همگی نماهای دیدنی و گوناگون از طراحی داخلی بسیار لوکس هواپیمای شخصی پوتین رئیس جمهور روسیه است.

پوتین

هواپیمای شخصی پوتین

هواپیمای شخصی پوتین

این هواپیمای ۵۰۰ میلیون دلاری رئیس جمهور روسیه به تازگی برای ملاقات تاریخی با دونالد ترامپ به هلسینکی پایتخت فنلاند بر زمین نشست.

پوتین

پوتین

 

هواپیمای مدل IL-96-300PU پوتین ، با بدنه پهن و بلند به سادگی از هواپیماهای مسافربری قابل شناسایی است و اگرچه نمای بیرونی آن شباهت فوق العاده زیادی به مدل های معمول دارد ولی طراحی داخلی آن به شکل بسیار لوکس و مجلل طراحی شده و حتی از طلا در برخی بخش های آن استفاده شده است.

دکوراسیون و مبلمان این هواپیما دارای استایل نئوکلاسیک بوده و مجهز به یک دفترکار وسیع، میز کنفرانس بزرگ با لبه های طلا است که اطراف آن را صندلی هایی از چرم کرم رنگ احاطه کرده است.

این هواپیما ساخت کمپانی هواپیمایی شهر وورونژ بوده و دارای پوشش خاصی است که این امکان را برای آن فراهم می سازد تا کمتر توسط رادارها قابل شناسایی باشد.دولت روسیه همچنین یک سیستم ارتباطی پیشرفته داخل آن نصب کرده که به هواپیما اجازه می دهد به عنوان یک پایگاه مدیریتی عمل کرده و در مواقع درگیری های غیرمنتظره بتوانند از آنجا به طور مستقیم فرمان ها را به سربازان مخابره کنند.

پوتین

میز بزرگ کنفرانس با کاربرد قطعاتی از طلا برای تزئینات آن

 

پوتین چهار جت شخصی مشابه دارد که همگی آنها به محض اعلام پرواز بین المللی، آماده خروج هستند و سه تای آنها به عنوان تله و غیرقابل شناسایی کردن هواپیمای حامل رئیس جمهور عمل می کنند و هواپیمایی که در نهایت پوتین سوار آن می شود تا زمان پرواز مشخص نمی شود.

پوتین

طراحی داخلی اتاق خواب جت شخصی پوتین

 

عکس هایی از طراحی داخلی مجلل این هواپیماها چند سال پیش در اینترنت لو رفت و موجبات خشم عده ای از شهروندان روسی را پدید آورد.

طراحی داخلی هواپیمای لوکس پوتین

 

عکس پوتین

سرویس بهداشتی هواپیمای پوتین

عکس پوتین

طراحی آشپزخانه در هواپیمای شخصی پوتین

ولادیمیر پوتین

باشگاه ورزشی در داخل جت اختصاصی پوتین

ولادیمیر پوتین

مبلمان هایی از چرم کرم رنگ در هواپیمای شخصی رئیس جمهور روسیه

پوتین

جت شخصی لوکس و مجللش

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید