بازیگران زیادی وارد عرصه مجری گری شده اند بازیگرانی مثل مهران مدیری, پژمان بازغی , رامبد جوان که تقریبا برنامه های همه آنها از پرطرفدارترین برنمه های صدا و سیماست و جایگاه ویژه ای مخصوصا در شبکه نسیم پیدا کرده اند. این موضوع باعث ناراحتی برخی مجریان شده است که به دلایلی این چنینی خانه نشین شده اند. پوریا تابان هم از آن دسته مجریان است که به اجرای بازیگران در تلویزیون اعتراض دارد.

پوریا تابان: مجری های قدیمی خانه نشین شده اند

پوریا تابان، مجری سابق تلویزیون در گفتگویی با انتقاد از بازیگرانی که به کار اجرا می پردازند، گفت:

ان شاالله بازیگران بروند سر بازیگری شان، پژمان بازغی و کامران تفتی عزیز و مهران مدیری و رامبد جوان نازنین بروند کار بسازند، بروند فیلم هایشان را بسازند و عرصه تلویزیون را بگذارند برای بچه های تلویزیون و اگر هم آن ها به عنوان مجری حضور دارند، مجری هایی که سال ها خاک صحنه و اجرا خوردند هم حضور داشته باشند، نه اینکه خانه نشین باشند.

پوریا تابان به مهران مدیری و رامبد جوان تاخت

پوریا تابان در حاشیه مراسم افطاری لیلا بلوکات گفتگو مفصلی انجام داده است که از سینما قدیم ایران گفته است از ایرج قادری و ناصر ملک مطیعی و فردین گرفته و در آخر از بهروز وثوقی به عنوان شمع پرفروغ سینما ایران قبل و بعد انقلاب یاد میکند در گوشه دیگر از مصاحبه به تمجید از پرویز پرستویی بزرگ میپردازند و از وی که چندی پیش پست حمایتی گذاشته بود تمجید میکند.

در بخش دیگری از مصاحبه پوریا تابان به مهران مدیری و رامبد جوان میتازد که باعث کم کاری شدید مجری های صدا و سیما شده اند و از کم کاری گلایه کرده و تیکه سنگین به بازیگران می اندازد میگوید که بهتر است بازیگران که امروز مجری گری میکنند بهتر است که بروند سر کارشان و این عرصه را برای مجری هایی که امروز خانه نشین شده اند بگذارند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید