در اکران مردمی فیلم سینمایی تگزاس پژمان جمشیدی ستاره سینما در اکران مردمی این فیلم از فوتبالیست ها دعوت کرد تا با هم به تماشایی این فیلم بنشینند البته او از این کار یک هدف داشت و آن این بود که موجی که شروع به شایعه سازی درباره ملی پوش ارزنده ایرانی سعید عزت اللهی کرده بود را خنثی سازد. شایعه ای که به کل می تواند یک فوتبالیست را نابود کند و این ستاره امروز سینما و فوتبالیست دیروز تیم ملی در این اقدام خواست تا به شایعات پیرامون این ملی پوش خاتمه دهد.

پژمان جمشیدی , فرشته کریمی , سعید عزت اللهی

 

پژمان جمشیدی ستاره سینما

سعید عزت اللهی و فرشته کریمی همراه با پژمان جمشیدی در پردیس سینمایی زندگی به تماشای فیلم تگزاس ، جدیدترین کار روی پرده ستاره سابق فوتبال ایران نشستند.

سعید عزت اللهی

 

این بار هم پژمان جمشیدی فوتبالیست دیروز و ستاره امروز سینما دست به کار شد تا از طریق جادوی پرده نقره ای موج بی رحم شایعه سازی در فضای مجازی علیه یکی از جوانان محبوب و تاثیرگذار تیم ملی را خنثی کند.

فوتبالیست ها در اکران فیلم سینمایی تگزاس

 

سعید عزت اللهی بعد از شایعه ای که یک رسانه روسی درباره دوپینگش منتشر کرد و بلافاصله فیفا آن را تکذیب کرد ، برای اولین بار در یک مراسم عمومی شرکت کرد. استقبال عمومی از این بازیکن به قدری بود که خودش از این همه جمعیت شوکه شده بود.فرشته کریمی ، خانم گل فوتبال آسیا و ستاره تیم ملی بانوان ایران هم دیگر مهمان ویژه پژمان در این شب بود.

خلاصه داستان فیلم سینمایی تگزاس

داستان این فیلم دربارهٔ دو دوست به نام بهرام (پژمان جمشیدی) و ساسان ( سام درخشانی ) است. ساسان در برزیل زندگی کرده و بهرام نیز می‌خواهد مقیم برزیل شود. برای همین تصمیم می‌گیرد سرپرستی یک کودک برزیلی را به عهده بگیرد که و در ازای آن به ساسان پول هنگفتی بدهد.

سعید عزت اللهی و فرشته کریمی در کنار بدل لیونل مسی

 

برادر آلیس (نامزد ساسان) به یک گنگستر بزرگ به نام کارلوس بدهکار است و در ازای پول می‌خواهد آلیس با آن ازدواج کند ساسان هم می‌خواهد پول بهرام را صرف بدهی همسر خود کند ولی بهرام پولی ندارد در همین حال بهرام در یک قرعه کشی پوشک بچه مبلغ زیادی برنده می‌شود ولی چون به صورت اتفاقی پله ستاره فوتبال جهانی را می‌زند و فرار می‌کند تحت تعقیب پلیس برزیل و همین طورافراد کارلوس قرار می‌گیرد.

پژمان جمشیدی ستاره سینما و فوتبالیست ها در اکران فیلم تگزاس

نمایی از فیلم سینمایی تگزاس

 

افراد کارلوس آلیس را می‌گیرند و بهرام و ساساسان برای نجات آلیس دست به دامن دایی هوشنگ یاکوزا (حمید فرخ‌نژاد) می‌شوند در نهایت به جزیره تگزاس می‌روند تا آلیس را نجات دهند ولی خودشان هم گیر می‌افتند و دایی هوشنگ پلیس را خبر می‌کند و کارلوس را دستگیر میکنند و همگی تصمیم می‌گیرند به ایران بروند در نهایت بهرام جایزه بزرگ خود را می‌گیرد و با همه به ایران می‌روند.

پژمان جمشیدی ستاره سینما و فوتبالیست دیروز

آیا این مطلب مفید بود؟ 4
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید