یک خودروی پژو 206 سفید رنگ با ۶ کارگر در بزرگراه بابایی برخورد شدیدی کرد و با برخورد با کارگران واژگون شده بود و در آن هنگام آتش نشانان به محل حادثه رسیدند.

تصادف 206

برخورد پژو ۲۰۶

 

که دو گروه بودند گروهی به نجات جان چهار سرنشین کمک کردند و گروهی نیز به سمت کارگران رفتند که از بین این ۶ کارگر ۳ نفر آن ها به علت مجروح بودن شدید جان خودشان را از دست دادند اما به سرنشینان خودرو آسیب جدی وارد نشده بود.

تصادف پژو 206

برخورد ۲۰۶ با کارگران در بابایی

 

برخورد ۲۰۶ با کارگران

برخورد شدید یک دستگاه پژو 206 با ۶ کارگر در حاشیه بزرگراه بابایی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بی‌درنگ زنگ ایستگاه ۵۴ را به صدا درآورد و آتش‌نشانان به محل حادثه در غرب به شرق بزرگراه بابایی، روی پل هنگام حرکت کردند.

تصادف 206

تصادف 206 با کارگران

 

حسین اسماعیلیان‌نژاد؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ با سرعت بسیار زیاد با ۶ کارگر برخورد کرده و در نهایت واژگون شده بود.

برخورد ۲۰۶ با کارگران در بزرگراه بابایی

وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند؛ گروه نخست همزمان با قطع برق خودرو چهار سرنشین هجده تا بیست ساله خودرو را که خوشبختانه دچار آسیب جدی نشده بودند از داخل آن خارج کردند و گروه دوم نیز به کمک کارگران مصدوم حادثه شتافتند.

تصادف پژو 206

پژو ۲۰۶

 

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ متأسفانه از این ۶ کارگر، سه نفر در همان لحظات اولیه بر اثر شدت جراحات وارده به تأیید امدادگران جان خود را از دست دادند و سه نفر دیگر نیز به شدت آسیب دیدند که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

تصادف پژو 206
برخورد ۲۰۶ در بزرگراه بابایی

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید