به گزارش تسنیم، ۴۰ دقیقه از بامداد امروز گذشته بود که حادثه واژگونی خودرو پژو 206 در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی، قبل از بزرگراه شهید همت به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۵۵ به همراه گروه نجات سه را به محل حادثه اعزام کرد. 

جزئیات تصادف مرگبار در اشرفی اصفهانی

حسین خرادمهر؛ رئیس ایستگاه ۵۵ آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ حین حرکت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه اشرفی اصفهانی به علت لغزنده بودن زمین و بی‌احتیاطی راننده، از مسیر خود خارج، واژگون شده و پس از ورود به فضای سبز کنار این بزرگراه به شدت با یک اصله درخت برخورد کرده بود. 

تصادف

تصادف پژو 206

وی با اعلام اینکه هر دوسرنشین این خودرو داخل اتاقک آن محبوس شده بودند، افزود: بر اثر این حادثه، راننده (مرد ۲۳ ساله) بنابر تأیید عوامل اورژانس در دم جان سپرد و دیگر سرنشین این خودرو نیز از ناحیه سر و گردن دچار مصدومیت شدید شد. 

رئیس ایستگاه ۵۵ آتش‌نشانی متذکر شد: آتش‌نشانان بی‌درنگ با قطع سیستم برق خودرو و کشیدن نوار احتیاط، اقدام به ایمن‌سازی محل کردند و پس از بازگرداندن خودروی سواری به حالت اولیه و جلوگیری از نشت بنزین خودروی سواری پژو ۲۰۶، این وسیله‌نقلیه را به وسیله جرثقیل به پارکینگ انتقال دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ تحقیقات بیشتر درباره دلایل اصلی وقوع این تصادف مرگبار از سوی پلیس راهور منطقه در حال انجام است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید