پگی مک‌کی بازیگر زن آمریکایی سریال های قدیم در سن ۹۱ سالگی درگذشت و خاطراتی که از او با سریال روزهای زندگی ما برای هوادارانش باقی ماند. این بازیگر کهنه کار تلویزیون به مرگ طبیعی در سیدنی  چشم از جهان فروبست.

درگذشت بازیگر زن آمریکایی پرکار سریال‌های تلویزیونی

پگی مک‌کی بازیگری که مدت ۳۵ سال در سریال پرطرفدار «روزهای زندگی ما» نقش شخصیت کارولین بردی را بازی می‌کرد در سیدنی از دنیا رفت

درگذشت پگی مک‌کی بازیگر زن آمریکایی

پگی مک‌کی بازیگر کهنه‌کار سریال‌های تلویزیونی آمریکایی به مرگ طبیعی در سیدنی چشم از جهان فروبست. او در سریال «روزهای زندگی ما» یکی از کاراکترهای اصلی را بازی می‌کرد.

پگی مک‌کی

مرگ بازیگر زن آمریکایی

پگی مک‌کی بازیگری که مدت ۳۵ سال در سریال پرطرفدار «روزهای زندگی ما» نقش شخصیت کارولین بردی را بازی می‌کرد در سیدنی از دنیا رفت. دیدرا هال همکار و دوست مک‌کی خبر درگذشت او منتشر کرد.

مک‌کی سال ۱۹۲۷ به دنیا آمد و خیلی زود از اواخر دهه ۴۰ میلادی به دنیای بازیگری قدم گذاشت. در پایگاه اینترنتی «IMDB» بیش از ۱۳۰ نقش در کارنامه او ثبت شده است که اغلب آن‌ها مربوط به سریال‌ها و فیلم ‌های تلویزیونی است.

پگی مک‌کی

عکس جوانی پگی مک‌کی

او در دوران طولانی فعالیت حرفه‌ای خود در تلویزیون در سریال‌های زیادی از جمله « عشق زندگی» در دهه ۵۰ جلوی دوربین رفت. او در سال ۱۹۸۳ به جمع بازیگران سریال «روزهای زندگی ما»‌پیوست و چهار بار برای بازی در این سریال نامزد جایزه امی شد که تازه‌ترین نمونه آن به سال ۲۰۱۶ باز می‌گردد.

این بازیگر قدیمی یک بار برای بازی در سریال « دادگاه ‌های رزی اونیل» برنده جایزه امی شد. از دیگر آثار تلویزیونی این بازیگر می‌توان به «ماوریک»، «جنگ اندی گریفیث» و فیلم «جیمز دین»‌ اشاره کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید