پیام صابری در بم و در سال 1352 زاده شد. وی بازیگر ، کارگردان و چهره پرداز سینما و تلوزیون اهل ایران بود که در سریال ریحانه به کارگردانی سیروس مقدم ایفای نقش داشته و چهره پردازی را در مجموعه تلویزیونی امام علی با همکاری داوود میرباقری با دستیاری آغاز کرد. وی بازیگری را از سال 1373 آغاز کرده و اولین فیلمی که وی در آن بازی کرد، خانه شلوغ به کارگردانی علی شوقیان بوده است. پس از آن بود که در فیمل شب روباه به کارگردانی همایون اسعدیان فعالیت داشت و در سریال کوله پشتی که برای شبکه زاگرس پخش شد، آخرین کار بازیگری وی بوده است. بعد از آن در فیلم  شب روباه به کارگردانی همایون اسعدیان ظاهر شد. آخرین کار او کارگردانی سریال «کوله پشتی» برای شبکه زاگرس بود.

پیام صابری و همسرش

پیام صابری و همسرش

پیام صابری در سال 1380 با زیبا بروفه که وی نیز از بازیگران معروف تلوزیون می باشد، ازدواج کرد و این زوج فرزند پسری را نیز دارا هستند.پیام صابری و زیبا بروفه پس از آن که در چند فیلم همبازی شدند، ازدواج کرده و این زوج با ازدواج خود حاشیه های بسیاری را ساختند چرا که که فیلم خصوصی جشن ازدواج آن‌ها به طور غیر قانونی پخش و دست به دست شد. در زمان ازدواج این دو، زیبا بروفه در فیلم مجید دلبندم و پر پرواز با حضور شادمهر عقیلی و شب روباه به کارگردانی همایون اسعدیان، شرکت داشته است و این بازیگر پس از آن به ناچار برای مدتی از عرصه هنری فاصله گرفت.

زیبا بروفه طی مصاحبه ای اعلام کرد که این مسئله هم از لحاظ کاری و هم از لحاظ عاطفی لطمه بزرگی برای او به شمار می رود و سبب شده است که بعد از چندسال غیبت در عرصه بازیگری دوباره از صفر شروع کند. زیبا بروفه بعد‌ها با بازی در سریال‌های تلویزیونی مانند هاتف، رخنه، خانه‌ای روی تپه و مثل شیشه دوباره به عرصه بازیگری بازگشت.

پیام صابری و بارداری زیبا بروفه

پیام صابری و بارداری زیبا بروفه

اهورا فرزند زیبا بروفه و پیام صابری می باشد که در حین بارداری زیبا بروفه در حال کار بر روی سریال هاتف بود که به دلیل بارداری از ادامه کار بر روی این سریال انصراف داد. این زوج در حین بارداری بروفه، با هیجان منتظر فرزند خود بوده اند و عکس هایی از خرید سیسمونی و مانند آن ها بر روی اکانت اجتماعی خود به اشتراک گذاشته اند. زیبا بروفه که به دلیل به دنیا آوردن فرزندش برای مدتی دست از کار کشیده بود در مصاحبه‌ای گفته بود که بعد از ۶ ماهگی فرزندش شروع به کار می‌کند

پیام صابری و زیبا بروفه

پیام صابری و زیبا بروفه

پیام صابری و خبر فوت او

 پیام صابری قبلا هیچ گونه سابقه بیماری قلبی نداشته است اما در سال 1397 و در 18 آذر ماه، به طور ناگهانی فوت شد. پیام صابری قبلا هیچ گونه سابقه بیماری قلبی نداشته و به طور ناگهانی در خانه دچار تنگی نفش شده که با اصرار زیبا بروفه، همسرش، به بیمارستان می‌رود، اما در بیمارستان فوت می‌کند. با فوت پیام صابری پیام های متعددی برای  زیبا بروفه ارسال شد که از جمله آن ها می توان به پیام نیوشا ضیغمی اشاره کرد که این گونه نوشته شده بود: زیبای عزیزم، فقط و فقط از خداوند برات آرزوی دنیایی صبر دارم. تو همیشه قوی بودی و هستی. مطمئنم که در این لحظه هیچ کسی و چیزی نمیتونه از درد تو کم کنه، ولی بدون که با تمام وجود در غمت شریکم. روح پیام صابری شاد و یادش گرامی.. تعداد زیادی از دیگران هنرمندان نیز از جمله پژمان بازغی ، پرستو صالحی ، فریبا کوثری ، آزاده نامداری ، الهام پاوه نژاد ، رامبد جوان ، سیاوش خیرابی و شهره سلطانی درگذشت پیام صالحی را تسلیت گفته اند.

مراسم تشییع پیکر پیام صابری

مراسم تشییع پیکر پیام صابری

پیام صابری و همسرش

پیام صابری و همسرش

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید