پیرترین ازدواج جهان و مراسم ازدواج پیرترین زوج

یک پیرزن ۸۰ ساله با یک پیرمرد ۹۱ ساله ازدواج کرد آن ها روی هم ۱۷۱ سال سن دارند این زوج بریتانیا مراسم دیدنی و رسمی برگزار کردند و تصمیم گرفتند ۴۳ نفر از دوستان سالمندشان را با خود به یکی از هتل های زیبا ببرند.

پیرترین زوج جهان

مراسم ازدواج پیرزن و پیرمردی که هردو روی هم ۱۷۱ سال سن داشتند در رسانه‌ها بازتاب گسترده‌ای داشته است. پیرترین عروس و داماد بریتانیا یا انگلیستان با سن روی هم ۱۷۱ ساله شان یکی از‌ترین‌های کشور رابه نام خود ثبت کردند، این زوج عاشق برای ازدواج رسمی مراسم دیدنی داشتند.

“جوآن گرانت” ۸۰ ساله و “تد” ۹۱ ساله هردو مدت‌ها بود که بعد از از دست دادن همسر تنها زندگی می‌کردند، اما بعد از آشنایی باهم و تصمیم به ازدواج از زندگی جدیدی شروع کردند. این زوج عاشق در بین میهمانانی متشکل از دوستان و آشنایان خود ازدواج خودرا رسمی کرده و پیمان زناشویی بستند.

جوآن گرانت و تد

 

ماجرای ازدواج پیرترین زوج جهان

این زوج سالمند ۱۷۱ ساله دریک تصمیم جالب قرار است یک هفته مسافرت ماه عسل خود را همراه با ۴۳ نفر از دوستان سالمندشان در یکی از هتل‌های زیبا سپری کنند. عروس و داماد ۱۷۱ ساله برای اولین بار ۱۵ سال پیش هم دیگر را در جشن و مراسمی مخصوص سالمندان ملاقات کرده بودند، اما هرگز فکر نمیکردند که آن آشنایی به ازدواج ختم شود. مراسم ازدواج این زوج توسط پسر “تد” برگزار شد تا روزی فراموش نشدنی برای آن‌ها باشد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید