اگر شما هم به دنبال سبک های خاص و آرایش های متفاوت هستید ما در این مطلب از تانما نمونه هایی پر طرفدار  از  پیرسینگ گوش 2018 آورده ایم با ما در این مطلب همراه شوید تا از پیرسینگ گوش بیشتر بدانید و مدل پیرسینگ گوش 2018  را ببینید .

گوش‌ و گوشواره

این روزها مد شده كه برخی خانم‌ها، به جای یك گوشواره، چند گوشواره می ‌اندازند و طبیعتا چند سوراخ در گوش‌ آنها ایجاد می ‌كنند. شاید از نظر  بعضی‌ها این مدل سوراخ كردن گوش، زیباتر یا امروزی ‌تر باشد ولی پزشكان نظر دیگری دارند.
متخصصان پوست ومو هشدار می ‌دهند كه سوراخ كردن لاله گوش خطرناك است و بهترین مكان برای سوراخ كردن گوش، همان نرمه گوش است.

آیا سوراخ کردن چند جای گوش صحیح است؟

چون قسمت نرمه گوش با غضروف در ارتباط نیست عفونت و التهاب آن خطرناک نیست ولی سوراخ‌هایی که در قسمت های بالای گوش انجام می‌شود و به غضروف نزدیک است اگر عفونت کند، عفونت خطرناکی است چون غضروف گوش، بافتی است که خون‌رسانی در آن ضعیف است و عفونت آن سریع در کل لاله گوش منتشر می‌شود.

پیرسینگ گوش 2018

پیرسینگ گوش 2018

پیش از سوراخ كردن گوش بخوانید

سوراخ كردن گوش در شرایط استریل، در مجموع عملی كم‌خطر است اما در مورد بعضی از افراد كه مستعد عفونت هستند؛ مانند بیماران دیابتی یا افرادی كه كورتون مصرف می كنند یا افرادی كه بیماری ‌هایی دارند كه خونشان به ‌راحتی منعقد نمی ‌شود و احتمال خونریزی در آنها بالا است یا افرادی كه داروهای ضدانعقاد خون مصرف  می ‌كنند، ممكن است این مسئله دردسرساز شود و بهتر است پزشك در این موارد نظارت دقیق داشته باشد.

در مورد پیرسینگ گوش به این موارد دقت کنید:

 اگر قصد دارید گوشواره‌ای غیر از جنس طلا به گوشتان بیندازید، حتما با فردی كه گوشتان را سوراخ می‌كند مشورت كنید و از درستی انتخاب گوشواره خود مطمئن شوید.
اگر پوست حساسی دارید، احتمالا تنها گزینه مناسب برای شما گوشواره‌ای از جنس طلا یا نقره مرغوب است. یادتان باشد كه قبل از لمس كردن گوش‌هایتان، دست خود را بشویید. این كار احتمال عفونت و گسترش آلودگی را كاهش می‌دهد.
گوشواره‌هایتان را باید روزی دوبار (یك بار صبح و یك بار شب) تمیز كنید.

برای تمیز كردن اطراف سوراخ گوش نیز از محلول ضد عفونی كننده مخصوص گوش استفاده كنید. محلول را روی تكه پنبه‌ای بمالید و ناحیه بین گوش و گوشواره را تمیز كنید.

چند بار در روز، گوشواره را در گوشتان بچرخانید؛ این كار مانع از چسبیدن گوشواره به زخم سوراخ گوش می‌شود.

گوشواره را تا زمان مشخصی در گوش نگه دارید. شما باید حداقل بین 4 تا 6 هفته بعد از عمل سوراخ كردن گوش از گوشواره استفاده كنید، وگرنه زخم تازه جوش می‌خورد و سوراخ ناپدید می‌شود.
اگر بعد از گذشت یك روز از سوراخ كردن گوشتان قرمزی و تورم یا درد مشاهده كردید، با احتمال اینكه علایم عفونت است، به پزشك عمومی مراجعه كنید.

یادتان باشد كه در مدت ترمیم گوش، از هیچ نوع افشانه مخصوص مو یا خوشبوكننده و ادكلن استفاده نكنید. درضمن، تا قبل از درمان محل، با گوشواره‌هایتان بازی نكنید و آن را نكشید تا باعث پشیمانی نشود!

مدل پیرسینگ گوش 2018

پیرسینگ گوش 2018

پیرسینگ گوش 2018

مدل پیرسینگ گوش 2018

پیرسینگ گوش 2018

پیرسینگ گوش 2018

پیرسینگ گوش 2018

پیرسینگ گوش 2018

انواع پرسینگ گوش

پیرسینگ گوش 2018

پیرسینگ گوش 2018

پیرسینگ 2018

پیرسینگ گوش 2018

پیرسینگ 2018

پیرسینگ گوش 2018

پیرسینگ 2018

پیرسینگ گوش 2018

پیرسینگ 2018

پیرسینگ گوش 2018

پیرسینگ 2018

پیرسینگ گوش 2018

 

 

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 72
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید