محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی متولد سال ۵۴ در تهران است و کارگردان و نویسنده نیز می باشد او در سال ۷۱ در تئاتر بازیگری خود را در تئاتر آغاز کرد. بازی او در سریال پایتخت بسیار ماندگار شده است . حال او رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ را پیش بینی کرده است و درمورد بازی های آینده ایران نظر خود را اعلام کرده است.

محسن تنابنده

محسن تنابنده بازی ایران و اسپانیا را پیش بینی کرد

پیش بینی محسن تنابنده از جام جهانی

بازیگر نقش “نقی معمولی” گفت: به احتمال فراوان در روز دوم مسابقات گروه دو اسپانیا با برد ایران چهار امتیازی شده و صدرنشین می شود. ایران با همان سه امتیاز در رتبه دوم می ایستد. پرتغال با دو امتیاز سوم شده و مراکش با یک امتیاز چهارم می شود.

محسن تنابنده بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص پیش بینی خود در از بازی‌های آینده ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: پیش‌بینی‌ام بر این است که مراکش در بازی بعد می تواند جلوی پرتغال بایستد و این تیم را نگه دارد.

وی درباره بازی ایران پرتغال تاکید کرد: با توجه به اینکه پیش بینی می کنم مراکش پرتغال را متوقف می کند قطعاً پرتغال تمام سعی خود را در بازی آخر برای پیروزی در برابر ایران انجام خواهد داد.

پیش بینی تنابنده از بازی بعدی تیم ملی ایران در برابر اسپانیا

محسن تنابنده

پیش بینی محسن تنابنده از جام جهانی

بازیگر نقش “نقی معمولی” درخصوص بازی بعدی تیم ملی ایران در برابر اسپانیا افزود: از نظر من اسپانیا در بازی بعدی ایران را از پیش رو برداشته و با چهار امتیاز به صدر جدول گروه دوم می رسد.

وی در همین راستا ادامه داد: به احتمال فراوان در روز دوم مسابقات گروه دو، اسپانیا با برد ایران چهار امتیازی شده و صدرنشین می شود. ایران با همان سه امتیاز در رتبه دوم می‌ایستد، پرتغال نیز با دو امتیاز سوم شده و مراکش با یک امتیاز چهارم می شود.

تنابنده با اشاره به اهمیت آخرین بازی ایران در برابر پرتغال خاطرنشان کرد: با توجه به پیش بینی من نسبت به نتایج روز دوم، ما در روز سوم بازی به شدت سختی را در برابر پرتغال خواهیم داشت زیرا این تیم برای صعود جلوی ایران صف آرایی می کند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید