& nbsp;

آب

نوشیدن مقدار مناسب آب کمک می کند آب میان بافتی سلول های صورت تامین شود و این عامل سبب چاق تر شدن صورت و حجیم شدن عضلات آن کمک می کند. نوشیدن آب به خصوص برای ورزشکاران که مشغول تمرینات ورزشی و بدنسازی می شوند بیشتر لازم است به دلیل اینکه افرادی که تمرینات ورزشی منظمی دارند به لاغری صورت دچار می شوند.

 

میوه ها و سبزیجات

میوه ها و سبزیجات سرشار از آب وفیبر هستند که باعث  احساس سیری در افراد می شود و فرد دیگر سراغ تنقلات فست فودها کم تر خواهد رفت و سبب آب رسانی بهتر به سلول های پوستی می شوند. یکی از بهترین سبزیجات هویج است که نقش زیادی در آبرسانی به سلول های پوست دارد.

 

آجیل ها

مغزها نیز عامل بسیار مهمی در چاق شدن صورت هستند. ما از 4 مغز پسته ، بادام، فندق و خرمابرای تهیه یک حب استفاده می کنیم. کافی است 4 عدد از هر یک از مغز ها را با 2 خرما ترکیب کرده و آنها را به صورت خمیری درآورید، می توانید باز شیره ی خرما نیز استفاده کنید. و از این خمیر حب های کوچک و گرد تهیه کنید و در طول روز5 تا 10 عدد ازآن ها را استفاده نمایید.

 

سالاد

سالاد کاهو و جوانه گندم در وعده  غذایی به خصوص وعده شام تاثیر زیادی بر بالا بردن سطح شاداب شدن صورت و چاق شدن آن در اثر آبرسانی و افزایش آب میان بافتی دارد. همچنین شما می توانید پودر جوانه گندم را با ماست ترکیب کرده و بعد از خوردن یک وعده غذایی 2 قاشق از آن بخورید. اما باید توجه کرد که مصرف زیاد پودر جوانه گندم و ماست بعد از غذا باعث  چاق شدن دیگر نقاط بدن می شودبنابراین اگر می خواهید تنها صورت تان چاق شود حداکثر 2 قاشق جوانه گندم و ماست بعد از یک وعده غذایی مصرف نمایید.

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید