آزاده صمدی بازیگر ایرانی در سال ۵۷ متولد شده است او لیسانس رشته تئاتر می باشد این بازیگر ایرانی در سال ۸۶ در سریال راه بی پایان نقش ایفا کرد او به تازگی در همایش پویش ملی تشخیص زود هنگام سرطان شرکت کرد او در این مراسم تیپ متفاوتی داشت که افراد زیادی از تیپ او انتقاد کردند.

آزاده صمدی

صمدی

برخی تیپ این بازیگر را در این مراسم نامناسب دانستند و برخی دیگر گفتند که تیپ او هیچ گونه ایرادی نداشت در ادامه انتقادهای افراد درباره تیپ آزاده صمدی بازیگر ایرانی در یک همایش.

آزاده صمدی با چکمه در یک مراسم

این هفته عکس صمدی در همایش پویش ملی تشخیص زود هنگام سرطان مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. برخی مخاطبان تیپ آزاده صمدی را یک مراسم رسمی را نامناسب دانستند و بعضی از افراد هم معتقد بودند ظاهر این بازیگر هیچ ایرادی ندارد. نمونه‌هایی از نظرات هر دو طیف در ادامه آمده است.

آزاده صمدی

چکمه های آزاده صمدی

انتقاد افراد از تیپ آزاده صمدی

افرادی که به تیپ آزاده صمدی انتقاد داشتند این گونه نوشتند: وحید: این چکمه‌ها رو ما زمان بارندگی شدید میپوشیدیم واسه مدرسه رفتن حتما میخواد فردا کفش ته میخی بپوشه.

آزاده صمدی

آزاده صمدی بازیگر ایرانی

سحرراد: خب همه جا و همه هنرمندایِ دنیا چکمه میپوشن، اما نه چکمه این مدلی. booshveg: با این مد‌ها هم شخصیت خودتونو خراب میکنید هم ایران و ایرانی رو. بی‌نام: بعضیا از بس عاشق دوربینن که کارشون رسیده به نمایش یک چکمه! ملت. چکمه ندیدید خو؟! ببنین. چکمه رو! اﻟﻴﻦ: واﻗﻌﺎ دلیلشون وای اینجور ﺗﻴﭗ زدن ﭼﻴﻪ! عموی ﻣﻦ ﻛﻞ عمرش اﻳﻦ ﻛﻔﺸﺎ پاش یود، ولی واس کشاورزی.

آزاده صمدی

بازیگر ایرانی

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید