ایده هایی برای دیزاین سرویس بهداشتی کوچک

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک می تواند مانند هر فضا و مکان دیگری خاص ، منحصر به فرد و رویایی باشد در واقع این حقیقت را باید پذیرفت که طراحی یک دکوراسیون بی نظیر بیشتر از فضا به خلاقیت و ذوق هنری احتیاج دارد.اگر شما هم در خانه یک سرویس بهداشتی کوچک دارید و به فکر یک چیدمان کمحصر به فرد برای آنجا هستید این مطلب را از دست ندهید ما به شما فوت و فن دیزاین سرویس بهداشتی کوچک را خواهیم گفت.

انتخاب رنگ هوشمندانه

مهم نیست فضای سرویس بهداشتی شما تا چه حد کوچک است با انتخاب رنگ مناسب و منحصر به فرد می توانید کوچک بودن فضا را کمتر نشان دهید، البته توجه داشته باشید انتخاب رنگ شما باید ساده و ملایم باشد. همان طور که می بینید در این دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک از کاشی های آبی رنگ ایرانی استفاده شده است که انتخب این کاشی ها در کنار زمینه ی سفید موجود در فضا و رنگ سفید روشویی تضاد خوبی را ایجاد کرده است.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک
لطفا مطالح مناسب انتخاب کنید 

یکی دیگر از مواردی که می تواند چهره ی سرویس بهداشتی شما را بیش از بیش جذاب کند، انتخاب مصالح مناسب است. به طور مثال در دکوراسیون این سرویس بهداشتی نسبتا کوچک از کاشی و سرامک لوکس انتخاب شده است، یکنواخت بودن کاشی و سرامیک و هماهنگی آن ها با روشویی و همچنین نورپردازی مناسب سبب ایجاد فضایی خاص و منحصر به فرد شده است.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

به جزئیات اهمیت بدهید 

شاید در نگاه اول انتخاب سبک کلاسیک برای دکوراسیون یک سرویس بهداشتی کوچک غر اصولی به نظر برسد اما باید بدانید که با انتخاب درست اکسسوری ها همچنین تلفیق آن ها با رنگ هایی لوکس می تواند فضایی لوکس و خاص در سرویس بهداشتی شما به وجود آورد اما توجه داشته باشید که با توجه به کوچک بودن فضای تان حتما از رنگ سفید برای رنگ زمینه استفاده نمایید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

یک کاغذ دیواری شیک برای سرویس بهداشتی شما

یکی دیگر از مصالحی که با کمک آن می توانید جلوه ی خاصی به دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک خود ببخشید استفاده از کاغذ دیواری های قابل شست و شو در فضای سرویس بهداشتی تان می باشد. توجه داشته باشید که با انتخاب طرح های ساده و عمودی می توانید سقف سرویس بهداشتی خود را بلندتر و در نتیجه فضای آن را بزرگتر از آنچه که هست نشان دهید.

آینه ای برای سرویس بهداشتی شما 

یکی از قدیمی ترین ترفندهایی که با کمک آن می توانید هر فضایی را بزرگتر از آنچه که هست نشاندهید استفاده از آینه می باشد. توجه داشته باشید که با استفاده از آینه در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک خود می توانید به سادگی فضای خود را دو برابر کنید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

 کابین دوش در حمام و سرویس بهداشتی مان چگونه باشد؟

یکی از مهمترین عواملی که در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی های مشترک باید در نظر گرفت انتخاب کابین دوش می باشد. در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک انتخاب کابین دوش شیشه ای می تواند مانع از گرفتگی فضای داخلی شما شود و فضای شما را نسبتا بزرگ نشان دهد.

بازسازی حمام

آیا این مطلب مفید بود؟
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید