برتری یک بر صفر تیم ایران مقابل مراکش در شب گذشته اتفاق بسیار خوشایندی بود که رخ داد و کارلوس کی‌ روش مربی ایران از بازیکنان خود در این بازی بسیار راضی بود و گفت خوشحال هستم که مربی این بازیکنان هستم. او از سختی بالای بازی گفت و ابراز کرد بازیکنان ایران کار خیلی سختی داشتند و واقعا با تمام وجود جنگیدند و این پیروزی حاصل تلاش زیاد آنها بود.کی‌روش از بازیکنان خود بسیار راضی است .

کارلوس کی‌ روش مربی ایران در ورزشگاه سن پترزبورگ

 

نظر کارلوس کی‌ روش مربی ایران درمورد بازیکنان

کارلوس کی‌روش پس از برتری یک بر صفر ایران برابر مراکش در واکنش به اینکه تیمش کمی در کسب پیروزی شانس آورده است،‌ گفت: من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است،‌ فقط می‌دانم جنگیدیم.

وی به دشواری کار تیمش در مصاف با مراکش اشاره کرد و یادآور شد: بازی خیلی خیلی سخت بود. مراکش تیم فوق‌العاده‌ای بود که ما مقابل این نتیجه خوبی کسب کردیم. ما در این بازی نتیجه کار سخت‌مان را گرفتیم. بازیکنانم روحیه بالایی را از خود نشان دادند و شجاع بودند. خیلی راضی هستم از آنها.

کارلوس کی‌ روش مربی تیم ملی ایران

 

تمجید کارلوس کی‌ روش از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان به تمجید از شاگردانش در دیدار مقابل مراکش پرداخت و خاطر نشان کرد: شاگردانم بیش از هر چیز دیگری شایستگی خود را نشان دادند و خوشحالم که مربی آنها هستم.

کارلوس کی‌ روش

 

گزارشگر فیفا به دیدارهای دشوار آینده تیم ملی مقابل اسپانیا و پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ اشاره کرد و نظر کی‌روش را در این مورد جویا شد، که او گفت: مهم نیست و مهم این است که شاگردانم مقابل مراکش خوب جنگیدند. نمی‌دانم در این بازی شانس آوردیم یا نه، اینها مهم نیست، مهم این است که جنگیدیم تا پیروز شویم.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید