همه چیز از کاشت موی سر

 کاشت مو  می تواند آخرین ایستگاه برای کسانی باشد که همه روش ها برای پیشگیری از ریزش مو را امتحان کرده و نتیجه ای نگرفته اند ،بسیاری  از  این افراد پس از دچار شدن به ریزش موی شدید و از دست   دادن  موهای  خود به فکر کاشت مو  افتاده اند و مسلما به  دنبال  یافتن  بهترین  روش  برای انجام  کاشت مو هستند. در این مطلب از تانما ما کوتاه و موثر از کاشت مو و روشهای مختلف آن می گوییم با ماه همراه باشید.

کاشت مو
بهترین روش کاشت مو کدام است

کاشت  مو طبیعی  به  روشFUT و FIT

روش fut و روش fit  از روش های  رایج و  قدیمی  کاشت  مو هستند  که  با  جراحی  صورت  می گیرند و به  دنبال  خود درد، خونریزی ، بخیه  و دوران   نقاهت  طولانی  به  همراه  دارند.

کاشت مو به روش FUT

در این  روش  برش هایی  در ناحیه ی  پشت  سر فرد ایجاد  شده ، نوار هایی  برداشته  میشود و پس از جدا کردن  فولیکول های  مو در محل  مورد  نظر کاشت  میشود.
 از معایب این  شیوه میتوان  بر جای  ماندن جای  بخیه واسکار را بر شمرد. همچنین  متآسفانه  در این  شیوه در اثر برش های  ایجاد شده  به ناحیه ی  گالا که  شامل  بافت، ماهیچه، عصب  است  آسیب میرسد.

 کاشت مو به روش FIT

این  شیوه ی  کاشت موی سر  بدین  صورت  است  که  به  وسیله  دست و با استفاده  از پانچ  فولیکول های  مو  برداشته و کاشت  میشود اما به  دلیل  کالیبره  نبودن  سوزن ها  در محل برداشت و کاشت مو جای  سوزن ها باقی  مانده و حالت عروسکی  شکل و پوست   پرتقالی  ایجاد  میکند.

 

کاشت مو
در این روش با استفاده  از پانچ  فولیکول های  مو  برداشته و کاشت  میشود

کاشت مو به روش SUT

جدیدترین  روش  کاشت  موی  سر روش SUT است  که  در این  شیوه  نیازی  به  برداشت  فولیکول های  مو به  صورت  دستی و با  استفاده از  پانچ  نیست. فولیکول های مو به  وسیله  دستگاه  به  صورت  کاملا  سالم  و به  طوری  که  هیچ  آسیبی  به  فولیکول  برداشت  شده  و بقیه فولیکول های مو نرسد ، برداشت  میشوند و به وسیله  دست  برای دقت  و ظرافت  بیشتر کاشت  می شوند. 
در این  شیوه  میزان  پرطی  فولیکول های  برداشت  شده، به  حداقل  رسیده  و تمام  موهای  برداشت  شده  به  همان  میزان  در جاهای  کم مو یا  خالی  سر کاشت  می شوند. در روش SUT   هیچگونه جراحی ، بیهوشی ، برش و بخیه ای  وجود ندارد و به همین  دلیل  به  آن  روش  کاشت مو  بدون  جراحی  گفته  میشود. 
در روش SUT  تراکم  کاشت موی سر  سه  برابر بیشتر از روش های رایج  قدیمی  میباشد، در یک جلسه 14000 تار مو تا جایی  که  بانک  موی  شخص  متقاضی  اجازه  برداشت  دهد ، طوری که قابل تشخیص از موهای  قبلی فرد  نباشد.

کاشت مو
در روش SUT  تراکم  کاشت موی سر  سه  برابر بیشتر از روش های رایج  قدیمی  میباشد

 

آیا این مطلب مفید بود؟
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید