راهکارهایی چند دقیقه ای برای کاهش وزن 5 کیلوگرمی 

& nbsp;شاید تناسب اندام برایتان خیلی مهم است و به رویداد مهمی دعوت شده باشید و می دانید که باید به درستی برای شرکت در آن آماده شوید. شما دوست دارید که برای آن رویداد خاص، عالی به نظر برسید، چون چه کسی است که نخواهد ظاهر خوبی داشته باشد؟ گذشته از مو و آرایش تان، ممکن است بخواهید  کاهش وزن داشته باشید.

اگر آن رویداد خاص دو هفته دیگر باشد، آیا فکر می کنید برای شما ممکن است که به آن سرعت وزن کم کنید؟
باید به یاد داشته باشید که از دست دادن وزن، معمولا کار آسانی نیست. شما باید مطمئن شوید که قادر خواهید بود وزنتان را به درستی و به طور مطمئن پایین بیاورید. ممکن است وسوسه شده باشید که از قرص های رژیمی و سایر محصولاتی که به شما وعده می دهند سریع تر از همیشه وزن کم کنید، استفاده نمایید اما هنگامی که مصرف آن قرص ها را متوقف کنید، تمام وزنی که از دست داده اید، مجددا بر می گردد.
اگر شما مصمم به یک کاهش وزن  5 کیلوگرمی  در دو هفته هستید، باید یک برنامه ورزشی واقعی تنظیم کنید که به شما امکان خواهد داد در زودترین زمان ممکن به هدفتان برسید

برای کاهش وزن 5 کیلوگرمی ورزش کردن را آغاز کنید

یکی از دلایلی که چرا مردم شروع به افزایش وزن می کنند، به علت ورزش نکردن شان است. این برای افرادی که همیشه لاغر بوده اند و نیازی به ورزش کردن نمی بینند، تا زمانی که متوجه می شوند وزنشان افزایش یافته است نیز درست است.
اگر احساس می کنید که این، چیزی است که در حال حاضر به آن نیاز دارید، می توانید از همین حالا آن را شروع کنید. شما می توانید ورزش را از همین حالا شروع کنید تا به شما کمک کند در سریع ترین زمان ممکن، وزن کم کنید. به خاطر بسپارید که شما باید یک برنامه ورزشی داشته باشید و آن را دنبال نمایید.

می توانید برنامه ورزشی تان را به صورت آنلاین دریافت کنید یا ممکن است ترجیح دهید یک برنامه ورزشی از مربی تان بگیرید. همچنین می توانید در خانه خودتان ورزش کنید یا به باشگاه بروید. این به زمان شما بستگی دارد و اینکه فکر می کنید چه چیزی برای آنچه که نیاز دارید، موثرتر خواهد بود.

سطوح استرس تان را کاهش دهید

آیا می دانید هنگامی که استرس داشته باشید، تمایل دارید که بیشتر غذا بخورید؟ دلیلش این است که بدن شما تلاش می کند احساساتی که شما حس می کنید را خنثی کند و تا آنجا که ممکن است استرس تان را کاهش دهد.

استرس ممکن است اشکال مختلفی داشته باشد. شما ممکن است به خاطر کار و تمام وظایفی که باید انجام دهید، دچار استرس شوید. ممکن است دچار استرس شوید، چون پاداش تمام کارهای سختی که تا به حال انجام داده اید را دریافت نکرده اید. همچنین ممکن است به خاطر چیزهایی که در حال حاضر در زندگی شخصی تان تجربه می کنید، استرس گرفته باشید.

در هر شرایطی که هستید، باید مطمئن شوید که با انجام کاری که ذهنتان را آرام خواهد کرد، مقادیر استرس تان را کاهش خواهید داد. به عنوان مثال اگر به دلیل مسائلی که تحت کنترل شما نیست، استرس دارید، می توانید دعا کنید. همچنین ممکن است لازم باشد برای کمک به آرام کردن خودتان، یوگا یا ورزش های دیگر انجام دهید.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید