بازیکن سابق استقلالی ها که با حاشیه های زیادی برای دعوت نکردنش به تیم ملی مواجه شده بود ولی او در مقابل هم این حاشیه های با متانت برخورد کرده بود قصد دارد ۱۵ تیر در زادگاهش استان کرمانشاه اسلام آباد غرب مراسم عروسی اش را با فرنوش شیخی والیبالیست مطرح ایرانی برگزار کند گفتنی می باشد ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی با حضور جمع زیادی از مهمانان استقلالی برگزار خواهد شد و اخبار حاکی از آمدن تعدادی از مدیران باشگاه بلژیکی به عروسی وی می دهد.

ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی

کاوه رضایی بازیکن سابق استقلال در تدارک برگزاری مراسم رسمی ازدواج خود با فرنوش شیخی، بازیکن تیم ملی والیبال بانوان ایران است و این مراسم جمعه ۱۵ تیر در اسلام‌آباد غرب در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

بر همین اساس کاوه رضایی  که هم اکنون در شارلوای بلژیک می باشد با هماهنگی و مرخصی از باشگاه شارلوا، چهارشنبه شب از بلژیک عازم ایران می‌شود و احتمالاً مدیرعامل و تعدادی دیگر از مدیران باشگاه بلژیکی نیز در مراسم ازدواج مهاجم موفق و خوش‌اخلاق خود در اسلام‌آباد شرکت می‌کنند.

کاوه رضایی و فرنوش شیخی در کرمانشاه

 

رضایی به دلیل رفتار حرفه‌ای‌اش، جایگاه خیلی خوبی نزد همه مدیران و مربیان شارلوا داراست به طوری که فلیس مازو، سرمربی این تیم بار‌ها در مصاحبه‌هایش گفته به خاطر کاوه رضایی مردم ایران را دوست دارد و اعتقاد دارد در ایران افراد بسیاری همچون این مهاجم شخصیت محکم و محترمی دارند.

زمان برگزاری ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی

کاوه در تعطیلات ۲ هفته قبل که در ایران بود، تدارکات لازم را برای مراسم عروسی‌اش دید، کارت دعوت‌ها را چاپ کرد و به دوستان صمیمی‌اش داد و براساس شنیده‌های ما برای مهمانانش بلیت هواپیما هم گرفته تا راحت از تهران به کرمانشاه بروند و از آنجا با خودرو مسیر یک‌ساعته تا اسلام‌آباد را پشت سر بگذارند. جالب است بدانید کاوه از دوست صمیمی‌اش بختیار رحمانی انتظار دارد در مراسم ازدواجش خوانندگی کند.

بختیار و کاوه از ۱۱ سالگی با یکدیگر رفیق هستند و بختیار هم به دوستان مشترک گفته اگر قرار باشد بخواند، شعر «این حیاط و اون حیاط می‌ریزن نقل و نبات…» را برای مراسم ازدواج کاوه می‌خواند.

دکتر نوروزی، دکتر ستوده، مدد جباری، روزبه چشمی ، فرشید باقری، مهدی رحمتی ، محسن کریمی و… از جمله مهمانان استقلالی مراسم ازدواج کاوه هستند و این کنجکاوی به وجود آمده که آیا منصوریان سرمربی سابق استقلالی ها هم در لیست دعوت شدگان هست یا نه؟!

 فرنوش شیخی

کاوه رضایی

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید