کت را معیار انتخاب قرار دهید

ست کردن کت و شلوار و انتخاب یک کت و شلوار مناسب برای بسیاری از آقایان مسئله با اهمیتی است اگر شما از جمله آقایان خوش تیپ و خوش پوش هستید در تانما از اصول ست کردن کت و شلوار بیشتر بخوانید 

هنگام خرید کت و شلوار هیچ وقت نباید شلوار را معیار قرار دهید. اگر شلوار به تن شما خوب و بی عیب باشد، دلیل خوش پوش بودن کت نیست؛ از سوی دیگر امکان دخل و تصرف، تنگ یا گشاد کردن شلوار به مراتب راحت تر از کت است.

به شانه ها دقت کنید
بعد از پوشیدن کت، در نخستین قدم به شانه ها دقت کنید. مهم ترین قسمت در یک کت مردانه شانه و سرشانه است که باید بی عیب باشد و بدون کشیدگی یا چین و چروک روی بدن قرار بگیرد. راز  

 

 

زیبایی در نگاه اول


برای اینکه از قد مناسب شلوار مردانه خود مطمئن شوید، این قانون کلی را به خاطر بسپارید:رابطه مستقیمی بین قد و پهنای شلوار  وچود دارد یعنی هر چه شلوار گشاد تر شود، قد هم افزایش پیدا می کند. اگر سراغ کتی با شلوار کلاسیک رفته اید، بهتر است از روش فروشندگان استفاده کنید، آنها قد شلوار را از پشت تا وسط پاشنه کفش اندازه می گیرند. حواستان باشد، اگر می خواهید قد شلوار تا قوزک پا بالا بیاید، مدل شلوار حتما باید تنگ باشد.

 

پیراهن آبی راه راه

 

این پیراهن یکی دیگر از پیراهن های کلاسیکی است که می توانید با کت وشلوار سورمه ای بپوشید. هارمونی این دو طرح کنار هم با اینکه هر دو رنگ سرد هستند اما زیبا می شود. می توانید از کروات های ساده و طرح دار استفاده کنید. هم چنین برای ایجاد یک رنگ گرم ، بهترین انتخاب یک کروات با رنگ گرم است.

 

پیراهن صورتی ملایم

 

رنگی نیست که نظر همه ی آقایان را جلب کرده باشد اما رنگی است که دنیا با آن قشنگ تر می شود. رنگ سورمه ای یا آبی عمیق در کنار صورتی ملایم فوق العاده می شود با این ست شما خیلی شیک پوش بنظر می رسید.

 

 

کت و شلوار مشکی

 

از آنجا که کت و شلوار مشکی در کمد لباس تمام آقایان پیدا می شود، واجب است که بدانیم چه رنگ کفشی به آن می آید. کت و شلوار مشکی هیچ تناسبی با رنگ های روشن تر ندارد، از این رو بهتر است که برای این رنگ کت و شلوار، کفشی مشکی انتخاب کنید تا ظاهرتان یک دست و متناسب به نظر آید. در این شرایط که سر تا پایتان مشکی است می توانید بقیه لباس ها یا اکسسوری هایتان را رنگی انتخاب کنید و کمی تیپ تان را از حالت یکنواختی در آورید. اگر می خواهید کمی جذاب تر به نظر آیید، کفشی مدرن تر مانند لوفر را به جای مدل های سنتی انتخاب کنید. 

 

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید