تصادف امیر کربلایی زاده بازیگر معروف و کمدین خندوانه هفته پیش شب بیست و یکم ماه رمضان در راه بازگشت او به منزلش رخ داد. او به بیمارستان منتقل شده و یک هفته بستری شد و از ناحیه پا و لگن عمل جراحی انجام داد. حالا بعد از بهبود وضعیت عمومی اش از بیمارستان مرخص شده ولی به علت شکستگی پایش فعلا نمی تواند فعالیتی داشته باشد.

تصادف امیر کربلایی زاده کمدین خندوانه

امیر کربلائی زاده که به دلیل تصادف در بیمارستان بستری بود بعد از انجام عمل جراحی و بهبودی حال عمومی مرخص شد.

امیر کربلائی و همسرش

 

«امیر کربلایی‌زاده» در طول ماه مبارک رمضان اجرای برنامه سحرگاهی «کوچه بهار» را برعهده داشت که یک شب پس از اجرای برنامه و در راه بازگشت به منزل تصادف کرد و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.این بازیگر به دلیل شکستگی در ناحیه پا و آسیب لگن مورد عمل جراحی قرار گرفت و پس از کارگذاشتن پلاتین و بهبود شرایط عمومی از بیمارستان مرخص شد.

آخرین وضعیت جسمانی امیر کربلایی زاده

کربلایی‌ زاده تا بهبود کامل جسمی امکان حضور در برنامه‌ها ندارد.

امیر کربلایی‌ زاده پس از بستری در بیمارستان با انتشار عکسی در اینستاگرام نوشته بود: بالاخره پراید انتقامش رو ازم گرفت. سوار اسنپ بودم راننده اسنپ خودش رد شد من موندم و اتوبوس و ایربکی که اصلا وجود نداشت. نگران نیستم، چون ایمان دارم با دعای شما خیلی زود دوباره سراپا میشم. قابل توجه اون‌هایی که الان میگن آخی یه مدت تو خندوانه نبیبینمش هم باید عرض کنم چندتا استندآپ ضبط شده دارم ت ا اونا پخش بشه برمی گردم ایشالا. برای همه مریض‌های دنیا دعا کنید واقعا سخته دوستتون دارم وبرای شماست که زنده ام.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید