کرواسی یکی از تیم هایی است که در جام جهانی دست به کاری بزرگ زده است و با تلاش بسیار به فینال جام جهانی راه پیدا کرده است. زلاتکو دالیچ مربی این تیم است و این مربی جوان توانسته است برای نخستین بار در تاریخ فوتبال این کشور به فینال جام جهانی راه پیدا کند این تیم در انتظار رقم زدن یک شگفتی بزرگ است. دالیچ سابقه مربی گری در لیگ امارات و عربستان را دارد و در قاره آسیا یک مربی شناخته شده است. سرمربی تیم فوتبال کرواسی در دیدار نیمه نهایی یک تسبیح در دست داشت و دانه های آن را به حرکت در می آورد و باعث شد بسیار جالب توجه شود.

دالیچ سرمربی تیم فوتبال کرواسی

 

تسبیح سرمربی تیم فوتبال کرواسی

زلاتکو دالیچ با تیم‌ ‌ملی فوتبال کرواسی دست به تاریخ سازی بزرگی زد. این مربی جوان توانسته با کروات‌ها برای نخستین بار در تاریخ فوتبال این کشور به فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه پیدا کند و در انتظار رقم زدن شگفتی بزرگی است.

دالیچ در قاره آسیا مربی شناخته شده‌ای است و سابقه کار کردن در لیگ امارات و عربستان را در کارنامه دارد. در دیدار نیمه نهایی تصویری از این سرمربی کروات تیم‌ ‌ملی فوتبال کرواسی منتشر شد که بازتاب زیادی در رسانه‌های عربی داشت و خود این مربی درباره آن سخن به میان آورد.

سرمربی تیم فوتبال کرواسی در جام جهانی

 

تسبیح دالیچ در دیدار نیمه نهایی جام جهانی

او در دیدار نیمه نهایی تسبیحی در دست داشت و دانه‌های آن را به حرکت در می آورد و انگار که مشغول عبادت و تسبیح خدای خود در چنین شرایط سختی بود.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کرواسی درباره این حرکت خود، گفت‌: این تسبیح سفید هیچ وقت از من جدا نمی‌شود و آرامش خاصی به من می‌دهد. همه آن چه را که در زندگی به دست آورده ام لطفی از جانب پروردگارم است و خودم را مدیون او می دانم.

سرمربی تیم فوتبال کرواسی

 

دالیچ در پایان صحبت‌های خود همچنین، ‌اضافه کرد: ایمان قوی دلیل خوشبختی‌ من در زندگی است. وقتی انسان امیدش را از دست می‌دهد باید به خدای مهربان خود تکیه کند و به او ایمان داشته باشد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید