کریستیانو رونالدو در روزهای آماده‌سازی برای جام جهانی در یک کار خیر شرکت کرد.

دیدار رونالدو با کودک بیمار

حدود ۶ روز دیگر رقابت های جام جهانی آغاز می شود و بازیکنان بزرگ سراسر دنیا آرزو دارند با بازی در این تورنمت ها برای کشور خود افتخار آفرینی کنند. یکی از بزرگترین و مستعد ترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان کریستیانو رونالدوست که علاوه بر بازی خوبش در زمین فوتبال در زندگی هم انسان خیر و مهربانیست و همیشه توانسته است با رفتارهای شایسته اش در قبال انسان های نیازمند روح انسان دوستی اش را به همه نشان دهد. دیدار رونالدو با کودک بیمار در آخرین روزهای آماده سازی برای جام جهانی لحظات شیرینی را برای هواداران کوچکش رقم زد.

برآورده کردن آرزوی ۲ هوادار بیمار توسط رونالدو

رونالدو فوق ستاره رئال روز گذشته در کمپ تیم های ملی پرتغال، دو میهمان ویژه داشت.

دیدار رونالدو با کودک بیمار هوادارش

 

ژوائو و فرانسیسکا، دو کودک بیمار برای ملاقات با رونالدو آمده بودند و در نهایت به آرزوی خود نیز رسیدند. این ملاقات پس از اتمام تمرین و در فضایی بسیار صمیمی و البته احساسی انجام شد.

رونالدو عضو جنبش « یک آرزو داشته باش» است که مخصوص کودکان مبتلا به بیماری های لاعلاج است و به آنها اجازه می دهد تا قهرمان های مورد علاقه خود را ملاقات کنند. به راستی که کریستیانو رونالدو قهرمان است او کودکان را بسیار دوست دارد و همیشه سعی کرده است یا کودکان رفتار محبت آمیزی داشته باشد. این دو کودک بیمار که با دیدن رونالدو ذوق زده شده بودند لحظات بسیار سیرینی را در کنار او سپری کردند .

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید