موجودات فضائی

رفت و آمد موجودات فضایی بر روی کره زمین

 

حتی بارها تصاویری از حضور موجودات فضایی در صفحات مجازی و رسانه های مختلف منتشر شده است که نشان دهنده رفت و آمد این موجودات ناشناخته بر روی زمین است و برخی نیز معتقد هستند که تصاویر و ویدیوهای حاکی از حضور موجودات فضایی در کره زمین اتفاقی طبیعی بیش نیستند چرا که موجودات فضایی وجود ندارند!

موجودات فضایی در مریخ

اما با این وجود اخیرا تصاویری از ماهواره های ناسا در جو کره مریخ منتشر شد که باعث شوکه شدن تعداد بسیار زیادی از انسان ها شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب خواهیم گفت.

اخیرا تصاویری عجیب و باورنکردنی از جو کره مریخ که توسط یکی از ماهواره های ناسا ثبت شده بود،منتشر شد که توانست حقایقی عجیب در مورد موجودات فضایی را برملا سازد.تصاویری که در این مطلب مشاهده می نمایید گزیده ای از هزاران عکس هوایی است که توسط ماهواره ناسا انداخته شده است.

موجودات فضائی

کشف جسدی در مریخ شبیه به موجودات فضایی

همان گونه که در تصاویر ذیل می توانید مشاهده کنید،تصویر حاکی از یک ظاهر عجیب و شبیه به انسان است که همانند انسان دارای سر و بدن البته با چشمانی بزرگ می باشد.همچنین آقای استیو مارتین در مورد این تصاویر این گونه گفت:در بزرگ نمایی این تصاویر از هیچ نرم افزار گرافیکی استفاده نشدهاست و تصاویر دقیقا برابر با واقعیت می باشند.

این تصاویر می توانند چیزهای زیادی را اثبات کنند اعم از اینکه موجودات فضایی وجود دارند،موجودات فضایی بر روی کره مریخ رفت و آمد می کنند،شاید موجودات فضایی دوره ای در کره مریخ زندگی می کرده اند و... که برخی از این موراد خودشان سوالی بزرگ هستند که هنوز برای انسان اثبات نشده واقع هستند.

با این وجود پیش بینی می شود که شاید مجموعه بزرگ ناسا برای کشف اطلاعات بیشتر تا چندین سال آینده فضاپیمایی را به همراه فضانوردانی به کره مریخ ارسال نماید که به طبع این سفر یکی از هزینه ترین پروژه های ناسا خواهد بود.

اما به نظر شما آیا موجودات فضایی وجود دارند؟آیا آنها تا به حال به زمین سفر کرده اند؟!

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید