سایز کفش مرد اسکاتلندی خبر ساز شد .دیوید هندرسون مرد اسکاتلندی نمی تواند اندازه سایز پایش کفش پیدا کند او روز به روز پاهایش بزرگ تر می شود و تاکنون پزشکان نتوانسته اند دلیل آن را پیدا کنند این مرد اسکاتلندی به همین علت نتوانسته است ۹ سال سر کار برود او فقط یک جفت کفش آدیداس دارد که برای پای او خیلی بزرگ است و در خیابان مردم به خاطر کفش هایش او را مسخره می کنند او هزینه ای که برای سفارش کفش باید بدهد ۱۵۰۰ پوند می باشد که توان خرید آن را ندارد زیرا او در آخر ماه فقط ۴۰ پوند پول برایش باقی می ماند.

کفش های مرد اسکاتلندی

دیوید هندرسون که در اسکاتلند ساکن است در پیدا کردن کفشی که به پای ۱۹ فیتی او بخورد با مشکل جدی رو به رو شده است. علاوه بر آن هزینه‌ای که او باید برای سفارش این کفش بپردازد ۱۵۰۰ پوند است که او استطاعت مالی‌اش را ندارد. همین امر باعث شده که او نتواند به مدت ۹ سال به سر کار برود. آقای هندرسون ۳۹ ساله نمی‌تواند کفش هوشمندی پیدا کند که به هنگام مصاحبه اندازه پایش شود.

کفشهای بزرگ

دیوید هندرسون

 

تنها کفشی که او دارد یک جفت کتانی آدیداس است که برای پای او خیلی بزرگ است. سال هاست که مصاحبه کننده‌ها او را به خاطر ظاهر متفاوت اش جدی نمی‌گیرند.

مسخره کردن کفش های مرد اسکاتلندی در خیابان

مشکل دیگر آن است که افراد غریبه در خیابان هم او را به خاطر کفش‌های بزرگش دست می‌اندازند و می‌گویند که کفش‌های دلقک را به پا کرده است. این فرد که در سابق در گارد امنیتی مشغول به کار بوده است همه جا را زیر پا گذاشت تا کفشی به اندازه پای او دوخته شود، اما در نهایت دست خالی به خانه باز می‌گردد.

در نهایت شرکتی در انگلیس پیدا می‌کند تا کفش مناسب او را تولید کند. اما زمانی که با قیمت پیشنهادی آن شرکت رو به رو می‌شود شوکه می‌شود چرا که با پس اندازی که او دارد تنها ۴۰ پوند اخر هر ماه برایش باقی می‌ماند. هم اکنون او با مطرح کردن مشکل خود امید آن دارد که کفشی مناسب برای پا‌های بزرگ اش پیدا کند.

” با گذشت زمان پاهایم بزرگ‌تر می‌شود و دکتر‌ها هنوز هم نتوانسته‌اند دلیل اصلی این مشکل را بیابند. وقتی که به کارفرمایان می‌گویم که نمی‌توانم کفش رسمی بپوشم باور نمی‌کنند، برخی از آنان هم از توضیحات من سر در گم می‌شوند و برخی دیگر برای من دلسوزی می‌کنند” این جملات را دیوید هندرسون بیان کرده است.

منبع: رکنا

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید