کفش پاشنه بلند از ملزومات یک استایل زنانه شیک است. کفش یکی از مهم‌ترین خریدها برای هر فردی است که در خرید آن نکاتی وجود دارد که باید رعایت شود چرا که اگر این نکات رعایت نشود شما در هنگام راه رفتن دچار مشکل خواهید شد . در اصطلاح عمومی کفش و پا قلب دوم بوده و اگر درست به آن توجه نشود می‌تواند آسیب‌های جدی به سلامتی شما وارد کند لذا افراد باید بدانند که در هر محیطی چه نوع کفشی را بپوشند . کفش های پاشنه بلند بهترین گزینه  برای   تیپ های مجلسی و گاهی رسمی است  که اگر به درستی انتخاب نشود می تواند صدمات جبران ناپذیری بر کمر شما و زانوی شما وارد کند .

چگونه کفش پاشنه بلند بخریم!؟

در اینجا نکاتی برای انتخاب کفش پاشنه بلند ارائه شده و در کنار آن تصاویری از نمونه کفش پاشنه بلند زیبا گرد آورده شده است. در انتخاب کفش پاشنه بلند زنانه مهم‌ترین نکته‌ای که وجود دارد این است که خرید کفش را به بعد از ظهر موکول کنید چرا که با حادثه با کمی کوچکتر و ظهرها کمی بزرگتر هستند و بعد از ظهر را به سایز اصلی خود باز می گردد .

کفش پاشنه بلند رسمی

کفش پاشنه بلند رسمی

اکثر خانم ها با مدل کفش پاشنه بلند آشنایی دارند اما دنیای پاشنه بلند ها گسترده تر و متنوع تر از چیزی است که شما می بینید . پاشنه بلند و انواع متفاوتی دارد که در اینجا می خواهیم نکاتی برای انتخاب یک کفش پاشنه بلند مناسب را به شما ارائه دهیم . برای انتخاب کفش پاشنه بلند مناسب شما باید به این نکته توجه کنید که چه زمانی و در چه مکانی می خوای این کفش را استفاده کنید . اگر کفش پاشنه بلندی انتخابی شما مصارفی طولانی مدت دارد به طور مثال شما بخواهید هر روز در ادارات خود از این کفش را استفاده کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از پاشنه بلند بلاک می باشد . کفش های پاشنه بلند بلاک نه تنها پاشنه‌های خوش فرمی دارند بلکه پاشنه های آنها نیز محکم هستند و به این ترتیب وزن بدن شما درست بر روی پای شما تقسیم شده و فشار از روی پا برداشته می شود و این ویژگی از سبب راحتی کفش پاشنه بلند بلاک شده است .

کفش با پاشنه بلاک

کفش با پاشنه بلاک

پاشنه‌های کوبایی، یکی دیگر از مدل های کفش های پاشنه بلند است که این نوع از پاشنه پا از کفش های کلاسیک پاشنه دار مردانه الهام گرفته شده در انواع کفش های آکسفورد، لوفر ،نیم بوت ها و دیگر از کفش های زنانه جلو بسته بند دار رسمی به کار می‌برد و اندازه این نوع پاشنه ها معمولاً کوتاه و متوسط و فرم آن کمی مخروطی شکل است . اگر قصد دارید کفش پاشنه بلند خود را مدت طولانی بپوشید، به طور مثال در کار از آن استفاده کنید پیشنهاد ما به شما این است که از کفش های نوک باریک استفاده نکنید چرا که کفش های نوک باریک می‌تواند آسیب‌های جدی به انگشتان پای شما بیاورد و باعث دفرمه شدن آن ها بشود .

کفش پاشنه بلند با پاشنه بلاک

کفش پاشنه بلند با پاشنه بلاک

در خرید کفش پاشنه بلند بهتر است ابتدا بر روی ورقه ای کاغذ ایستاده و اطراف کفشتان را خط بکشید. پس از آن، گرداگرد پای بدون کفش و برهنه خود را خط کشیده و بر روی کاغذ تکمیل کنید. در این جا شما می توانید بفهمید که کدام بخش های پای شما پهن تر و کدام بخش عریض تر است! اگر در مغازه ای، حس کردید که کفش به پای شما تنگ است، بهتر است از خرید آن دوری کنید چرا که قوس کفش باید اندازه پای شما باشد. بهتر است کفش پاشنه بلند شما جوری باشد که بند هایی از آن ، دور ساق پا پیچیده و بتواند پشتیبان و تکیه گاهی را برای پای شما فراهم سازد. اگر از نظر شما کفش پاشنه بلند زیبا بود اما راحت نبود، بهتر است از خرید آن دوری کنید! در خرید کفش پاشنه بلند، حتما از کفش های استفاده کنید که کیفیت خوبی دارند و در این نوع خرید، نهایت دست و دلبازی را به خرج دهید. پاشنه ی مناسب می تواند از کمردرد و یا پیچ خوردگی جلوگیری کند.

کفش پاشنه بلند راحت

کفش پاشنه بلند راحت

دقت کنید در صورتی که پاشنه کفش شما از 10 سانت بیشتر بوده و در قسمت پنجه، کفی وجود نداشته باشد، به علت وجود قوسی بین پنجه و پاشنه ی پای شما، فشار بسیاری به پا وارد می شود. برای داخل کفش پاشنه بلند خود از پودر تالک استفاده کنید چرا که این کار از تعریق و گرم شدن پای شما جلوگیری می کند و می تواند در ماندگاری بهتر کفش، کمک کننده باشد. در کفش پاشنه بلند خود از نیم کفی های ارتوپدی استفاده کنید چرا که این کار، پوشیدن کفش پاشنه بلند را راحت تر می کند. در خرید کفش پاشنه بلند، باید حتما چند دقیقه با کفش خود راه بروید و با فروشنده تعارف نداشته باشید چرا که پس از مدت چند دقیقه ای، می توانید راحتی کفش خود را تشخیص دهید. برای کفش پاشنه بلند خود به جنس آن نیز توجه کنید و جنس راحتی را برای کفش خود برگزینید. جنس چرم و جیر از ورنی راحت تر هستند، پس دنبال ورنی پاشنه بلند نباشید.

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند لاکچری

کفش پاشنه بلند

انتخاب کفش پاشنه بلند مناسب

کفش  پاشنه بلند

فوت و فن خرید کفش پاشنه بلند

 

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند مناسب

کفش پاشنه بلند بندی

کفش پاشنه بلند بندی

کفش پاشنه بلند مشکی و رسمی

کفش پاشنه بلند مشکی و رسمی

کفش پاشنه بلند قرمز

کفش پاشنه بلند قرمز

آیا این مطلب مفید بود؟ 12
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید