محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار این روزها در گیر و دار اجرای کنسرتی در لس آنجلس است . کنسرت محمدرضا گلزار در لس آنجلس در 2 نوامبر 2019 ٬ برابر 11آبان 1398در یکی از مهمترین سالنهای کنسرت جهان یعنی دالبی تیاتر برگزار شود. اما در روزهای ابتدایی این خبر،گروهی از کاربران به عدم استقبال از گلزار پرداختند و حتی خواننده شدن او را مورد نقد قرار دادند.

نکته جالب اینکه پس از این انتقادها میزان فروش بلیطها افزایش پیدا کرد. در این بین جمعی از هنرمندان از جمله رضا صادقی ، پژمان بازغی و احسان کرمی در صفحه اینستاگرام خود از محمدرضا گلزار حمایت کردند و امید برگزاری کنسرتی درخشان از این هنرمند داشتند.

پست آخر گلزار نشان از دل آزردگی این هنرمند می باشد.

کنسرت محمدرضا گلزار

کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکا

محمدرضاگلزار:

چه قابل ستایشند،کسانی که مناعت طبع دارند و از موفقیت و خوشبختی دیگران،

شاد می شوند...انسانهایی ناب

که از بخل و حرص و حسد،هیچ سهمی نبرده اند

و دنیا عجیب محتاج است به این آدمها

آدمهایی که حال جهانمان را خوب می کنند....

کنسرت محمدرضا گلزار

پست پژمان بازغی

پژمان بازغی:

رضا جان فارغ از هرگونه اختلاف سلیقه و به عنوان دوست قدیمی و همکار برایت آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم به آنچه که در ذهنت هست برسی،زخم زبون زدن به هم برای همه ما شده عادت.

کنسرت محمدرضا گلزار

احسان کرمی:

اینجا ایران است! جایی که سوپراستارش تا وقتی در تلویزیون برنامه اجرا میکند سرش سرشاه است. ولی وای از وقتی که تلویزیون قدرت نگه داشتنش را نداشته باشد و او بخواهد را خودش را برود...نفس کشیدنش هم فالش است! قدم زدنش هم فالش است! نگاهش هم فالش است! میشود بی مخاطب! میشود سنگ روی یخ!

حاشا به معرفتتان!

یک ایرانی خودش بدون کمک(این وآن)میخواهد در یکی از بهترین سالنهای کنسرت جهان که آرزوی هر هنرمندی است آن را فقط ببیند موسیقی اجرا کند. از سه هفته قبل از کنسرتش در سرزمین خودش تلویزیونی که او در یک بازه زمانی میلیونها مخاطب و میلیاردها سرمایه برایش جذب کرده در اخبارش او را تخریب میکند که بلیتهایش فروش نرفته!وموج کارشناسهای موسیقی اینستاگرام به راه می افتد که او یکبار در کنسرتش فالش ویولن زده! من کارشناس موسیقی نیستم که نقد موسیقی کنم و اما خوب میدانم قدرت محبوبیت و قلب بی کینه داشتن یعنی چه ضمنا تا به حال هم کنسرت رضا را از نزدیک ندیده ام اما شک ندارم تا سه هفته دیگر تمام بلیطهای دالبی تیاتر برای کنسرت رضا فروش خواهد رفت ...

کنسرت محمدرضا گلزار

پست رضا صادقی

رضا صادقی:

چقدر ساده شکستن قلب آدمها عادی شده..

اینروزها میبینیم یه جوونی که برای مردمش همیشه حال خوب دعا کرد و تلاش کرد در این حال خوب سهمی داشته باشه رو جوری مورد حمله قرار دادن که اگه یه غریبه ببینه فکر میکنه این هموم آدمی هست که اختلاس کرد، همونیه که دارو احتکار کرد. همونیه که مال مردم و برداشت و رفت عشق و حال اون ور دنیا...

شاید محمدرضا گلزار توی موسیقی قدرتمند نباشه وخیلی نقدها به لحاظ اجرایی براش میشه داشت، اما فکر نمیکنید ادمی که جایگاه هنریش و در سینما داره و سالهاست با همه کج اخلاقیها هنوزم باعث فروش و موفقیت یک فیلم میشه، ورودش به موسیقی فقط از سر عشق و مهر و دوست داشتن مردمشه؟

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید