کنسرت مهران مدیری دیشب در مرکز همایش های برج میلاد با حضور پر شور مردم و هم چنین بازیگران ایرانی الهام پاوه نژاد و دخترش , نسیم ادبی , کمند امیرسلیمانی , خاطره اسدی و … جمعی دیگر از بازیگران برگزار شد و بازیگران زن در پایان این مراسم با مهران مدیری و سامان احتشامی عکس یادگاری گرفتند.

کنسرت مهران مدیری

الهام پاوه نژاد و دخترش کردیا , کمند امیر سلیمانی , علی اوجی , نسیم ادبی

 

کنسرت مهران مدیری

کنسرت مهران مدیری، کارگردان، بازیگر و خواننده در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

مهران مدیری

کنسرت مهران مدیری در برج میلاد

 

در کنسرت مهران مدیری پس از اجرای ایشان، جمعی از بازیگران زن از جمله کمند امیرسلیمانی، خاطره اسدی و الهام پاوه‌نژاد با مهران مدیری عکس یادگاری انداختند.

کنسرت مهران مدیری

خاطره اسدی در کنسرت مهران مدیری

کنسرت مهران مدیری

الهام پاوه نژاد و دخترش کردیا در کنار مهران مدیری

 

الهام پاوه نژاد نوشت :  زَهر زدایی حتی برای چند ساعت در کنار مهربانی، که تلاشش را برای حالِ خوب اطرافیان دریغ نمی‌کند. تمام سود حاصل از فروش دوشب کنسرت #مهران_مدیری جهت تهیه شیرخشک برای کودکان در شیرخوارگاه‌های عمومی صرف خواهد شد… دست مریزاد به او و‌#سامان_احتشامی دوست داشتنی و‌ گروه موسیقی خوش انرژیش و خسته نباشی به علی اوجی و نازیار عمرانی (جایش در عکس خالیست) که با انرژی تمام، برای اجرایی منظم تلاش کردند. امیدوارم فرداشب هم اجراهای خوب و خوش خاطره‌ای برای کل گروه و مردم و برای «او » که بعد از اعلام رسمی تهیه‌ی شیر خشک با سود کنسرت، مدام به همه‌ی حاضرین، شریک و بانی این کار خیر بودن را یادآوری می‌کند تا حالِ همه خوش شود و خوش باشد از این هم‌دلی….

کنسرت مهران مدیری

کمند امیر سلیمانی و مهران مدیری

کنسرت مهران مدیری

الهام پاوه نژاد , سامان احتشامی , کمند امیر سلیمانی

 

کمند امیر سلیمانی نوشت : یک شب به یاد موندنی در کنسرت جناب مدیری عزیز که یه دونه هستن . جای همه دوستان و دوستدارانشون خالی در ضمن همه فروش این دو شب رو ایشون و گروهشون میدن برای خرید شیر خشک نوزادان در مناطق محروم کشور

مهران مدیری

سامان احتشامی

مهران مدیری

کنسرت مهران مدیری

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید