ضرب و شتم یک کودک معلول در کرج

ضرب و شتم یک کودک ، ضرب شتم یک کودک معلول خبری دردناک و سوزنده که پرده از ضرب و  شتم  این کودک معلول توسط پدرش بر می دارد ، این کودک برای کینه توزی های پدر خود شده است تا شاید به این بهانه بتواند مادر گریخته از خانه این کودک را وادار به بازگشت کند .

 به گفته دادستان عمومی و انقلاب  اسلامی کرج رسیدگی ویژه و فوق العاده به پرونده ضرب و شتم یک کودک معلول در کرج  آغاز گردیده است پدر این طفل دستگیر و روانه زندان شده است.

حاجی رضا شاکرمی در تشریح جزئیات این پرونده اظهار کرد: این دختربچه دارای معلولیت جسمی و ذهنی است و مادر او به دلیل مشکلاتی که با همسرش داشته، خانه را ترک کرده است.

وی اضافه کرد: پدر این کودک با سوءاستفاده از نبودِ همسرش در خانه با قمه به سر و صورت طفل زده و فیلمی را از شکنجه‌های کودک معلول تهیه و برای مادر طفل ارسال کرده است.

شاکرمی افزود: با ارسال شکایت مادر این طفل به دادسرا پرونده کودک‌آزاری تشکیل شد و صحت موضوع کودک آزاری با حضور بازپرس ویژه دادسرای مربوط به جرائم جنایی مورد بررسی و تأیید قرار گرفت. پس از بررسی‌های لازم پدر طفل بازداشت و روانه زندان شده است.

به گفته دادستان عمومی و انقلاب کرج، انگیزه پدر سنگدل از این اقدامات بازگشت مادر طفل به خانه و زندگی بوده است.

شاکرمی تصریح کرد: حضانت طفل پس از درمان و معالجه در صورت درخواست مادرش به وی داده می‌شود و در غیر اینصورت طبق قانون، تحویل بهزیستی خواهد شد.

 

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید