حرکات ورزشی برای کوچک شدن شکم و پهلو

این نقطه مربوط به چند دسته از حرکات و ورزش های کلی و بسیار موثر برای کوچک شدن شکم و پهلو است که در این قسمت آشنا میشوید.

برای از بین بردن چربی های اشباع شکمی ورزش کنید و برای این منظور تنها دراز و نشست کافی نمیباشد شما باید حرکات و ورزش هایی را که شکم شما را کوچک می کنند بشناسید. ورزش هایی که ضربان قلب را بالا می برند برای تمام بخش های بدن مفید میباشند.

برترین ورزش ها برای کوچک کردن شکم کدام است؟

هر یک از ورزش های دو - شنا - پرش ها و کیک بوکسینگ را به مدت نیم ساعت قبل از انجام حرکات کششی انجام داده تا نتیجه ای باورنکردنی ببینید چرا که این حرکات به گرم شدن و سوزاندن چربی ها بسیار کمک میکنند.

 ورزش های چربی سوز

ورزش های مناسب برای کوچک کردن شکم عبارتند از:دو-شنا-هوازی


شکم و پهلو

حال تاثیر مهم حرکات کششی برای کوچک کردن شکم:

به حرکات کششی می رسیم

درازو نشست یک حرکت کششی عالی برای کوچک کردن شکم میباشد اما به تنهایی کارساز نیست پس توصیه می شود که حرکات کششی پهلو را بیشتر انجام شوند. به طوری که به پهلو بخوابید و پایی که مربوط به پهلوی مخالف روی زمین هست را 10 مرتبه به سمت  بالا - روبرو - عقب - جلو و به سمت شکم به حالت ضربه حرکت داده و این حرکات را با عوض کردن پهلو برای سمت مخالف نیز انجام شود.

 

 

حرکات ورزشی

وزنه زدن مناسب برای همه ورزشکاران میباشد

شاید وزنه زدن تنها مناسب افرادی است که رشته های بدنسازی و وزنه برداری را به طور حرفه ای میشناسند اما این فکر اشتباه است چرا که همه با توجه به میزان توانایی بدنی خود می توانند این حرکات را انجام دهند تا شکمشان تا حد ممکن کوچک بماند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید