محلول خانگی موثر برای کوچک کردن بینی

کوچک کردن بینی  برای خیلی از زنان مسئله مهمی است و شاید بتوان گفت که این مسئله برای بسیاری از  آنها دغدغه ای بزرگ است در  ادامه از  چگونگی کوچک کردن بینی در منزل بخوانید 

می توان به راحتی چربی های اضافی روی بینی رااز بین برد و به ظاهری زیبا و بینی قلمی دست یافت.

برای درست کردن محلول به یک قاشق چایخوری خمیر دندان ، یک قاشق چایخوری زنجبیل تازه و یک قاشق غذاخوری سرکه سیب نیاز دارید.تمام مواد را با هم مخلوط مخلوط کنید و آنگاه به مدت 30 دقیقه بر روی بینی خود قرار دهید، قبل از استفاده از محلول، بینی را با آب و صابون شسته و خشک کنید.

پس از نیم ساعت ترکیب را توسط آب گرم از روی بینی خود پاک کنید و نیز می توانید از کرم مرطوب کننده برای جلوگیری از خشکی پوست خود استفاده کنید.در صورت استفاده روزانه از این محلول می توانید در عرض کمتر از ده روز تفاوت را در شکل ظاهری بینی خود احساس کنید، اگر در حین استفاده از آن احساس سوزش یا قرمزی در بینی خود کردید، در دفعات بعدی میزان زنجبیل را در ترکیب کاهش دهید.

افرادی که از این ترکیب استفاده کرده اند در یک بازه زمانی کوتاه دارای یک بینی خوش فرم و کشیده شده اند بدون اینکه متحمل درد و هزینه بالای جراحی زیبایی بینی شوند.

از بخور نیز کمک بگیرید

یکی از روش های مفید برای کوچک کردن و خوش فرم تر کردن بینی گوشتی بخور است با بخور دادن بینی منافذ پوست آن باز می شود و با مصرف اکسیژن بینی شما سوخت و ساز زیادی را پیدا می کند و در نتیجه با کاهش چربی و گوشت های اضافی بینی شما به فرم دلخواه تان در می آید.بینی خود را ۵ الی ۲۰ دقیقه بخور دهیددر هنگام بخور بینی خود را ماساژ دهید تا چربی های زیر پوست خارج شوند می توانید پس از بخور برای تاثیر بیشتر، مقداری یخ را بر روی بینی خود قرار دهید. با این عمل از افتادگی بینی بعد از بخور جلوگیری خواهید کرد.

حتما شنیده اید که سرد شدن باعث منقبض شدن هرجیزی می شود، بینی نیز از این قاعده مستثنی نیست و سرد کردن بینی به هر شکلی باعث کوچک شدن آن می شود.

 

شکل دادن و فشار دادن نوک بینی

به گفته پزشکان، غضروف نوک بینی در سنین کودکی و نوجوانی به علت نرم بودن کاملا قابل شکل گیری است. از این رو کودکان میتوانند تقریبا هر شکلی به بینی خود دهند. به همین دلیل است که انحرافات بینی ناشی از ظربه در این سنین رخ میدهد. اگرچه که افراد جوان و حتی مسن نیز میتوانند از این ترفند استفاده کنند.

روزانه غضروف بینی خود را با دو دست گرفته و فشار دهید.

این عمل را به تعداد زیادی در روز انجام دهید.

تا مرحله ای این کار را ادامه دهید که اثرات جزئی کوچک شدن بینی خود را ببینید.

آیا این مطلب مفید بود؟ 995
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید