افشاگری کیت آپتون مدل مشهور

کیت آپتون، مدل و هنرپیشه آمریکایی ۲۵ ساله به جنبش "من هم" یا metoo پیوست. کیت آپتون در روزهای اخیر در حساب شبکه های اجتماعی و گفتگو با رسانه ها فاش کرده که توسط "پل مارسیانو" مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

کیت آپتون

 

پل مارسیانو نامی شناخته در عرصه مد است. این طراح مد آمریکایی فرانسوی تبار، حدود ۶۶ ساله است و در سال ۱۹۸۱، برند "گس" را تاسیس کرد که این شبکه بزرگ اکنون ۴۸۴ فروشگاه و بوتیک در جهان دارد.

کیت آپتون در اینباره نوشت: ناامید کننده است که یک مارک مشهور لباس برای زنان ، هنوز پل مارسیانو را به عنوان مدیر خلاقیت های خود بپذیرد و به این ترتیب به او قدرت ببخشد.

این مانکن معروف که به تازگی ازدواج کرده، نوشت: مارسیانو همچنان اجازه دارد که قدرت خود در صنعت مد را برای آزار دادن جنسی و احساسی زنان مورد استفاده فرار دهد.مارسیانو همه اتهامات جنسی علیه خود را رد کرد.

کیت آپتون درباره رویدادی که به آن اعتراض داشت چنین گفته بود:

۲۵ ژوئن ۲۰۱۰ در حالی که ۱۸ سال داشتم، پل مارسیانو گفت می‌خواهد مرا ببیند.من هم به اتفاق عکاسم به دیدن او رفتم. اما به محض ورود ما، مارسیانو عکاسم را بیرون کرد. مستقیماً به طرف من آمد و سعی کرد به من تعرض کند…

روز بعد فهمیدم که مرا از ادامه فیلمبرداری برای لباس های زیر “گس” اخراج کرده‌اند.معلوم شد کسی به آژانس من تلفن کرده و گفته من چاق شده‌ام و دیگر نیازی به من ندارند. این وحشتناک بود. به خصوص که دیگر هیچوقت کسی از طرف “گس” با من تماس نگرفت.

این افشاگری‌ها باعث کناره‌گیری مارسانو از سمتش شد ولی برند “گس” با پرداخت پانصد هزار دلار موفق به جلب رضایت ۵ زنی شد که از مارسیانو شکایت کردند.

چهره کلاسیک کیت آپتون

 

جزئیاتی از انتخاب کیت آپتون به عنوان دومین زن زیبای جهان در سال ۲۰۱۳

طبق سال های گذشته مجله hollywood buzz در نظرسنجی جدیدش از بین ستاره های زن دنیا، ۳۰ نفر از زیباترین آنها را در لیست قرار داده است.نفر اول این لیست، هنرمند با تجربه مونیکا بلوچی است و همچنین مریم اوزرلی در جایگاه ششم قرار گرفته است.

بدنیست که بدانید معیار این سایت برای انتخاب زیباترین زنان دنیا تنها زیبایی چهره نیست بلکه معیارهای اصلی این نظرسنجی عبارت اند از:قوی ترین، باهوش ترین، بانفوذترین، محبوب ترین، جذاب ترین و زیبا ترین، زنان موفق در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴

مانکن زیباروی امریکایی، که بیشترین شهرتش به خاطر زیبایی طبیعی و چهره کلاسیکش است طوری که چهره او یاداور دهه ۴۰ و ۵۰ است و اغلب مردم امریکایی به او عنوان مرلین مونرو را داده اند، کیت در این لیست نفر دوم است و نزدیک به ۷۰۰ هزار رای اورده است.

کیت آپتون مدل آمریکایی

 

بیشترین مردمی که در این نظر سنجی شرکت کرده اند از کشورهای (به ترتیب):

ایالات متحده امریکا ،انگلستان ،کلومبیا ،کانادا ،فرانسه ،المان ،تونس ،مکزیک ،اسپانیا ، عربستان سعودی ، عراق ،ایتالیا ،هند و در اخر ترکیه بوده اند که بیشترین ارا توسط مردمان این کشورها بوده است . و همچنین ۵۹% شرکت کنندگان زن و ۴۱% ان مرد بوده اند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید