کیت بلانشت ستاره هالیوود و مدل معروف برند جورجیو آرمانی که به عنوان مهمان در این فشن شو حضور داشت چشم ها را به سوی خود خیره کرد. او با استایل منحصر به فردش مثل همیشه زیبا ظاهر شد. او در اکثر هفته های مد حضور دارد و باید گفت چهره های دیگر نیز در فشن شوی طراح ایتالیایی حضور داشتند.

کیت بلانشت

کیت بلانشت ستاره هالیوود

 

کیت بلانشت ستاره هالیوود در هفته مد

کیت بلانشت، ستاره سینمای هالیوود که چند سالی است به‌عنوان مدل تبلیغاتی با برند جورجیو آرمانی فعالیت می‌ کند، در هفته مد میلان به‌عنوان مهمان در فشن‌ شو آرمانی حضور پیدا کرد.

کیت بلانشت

استایل خاص کیت بلانشت

 

به گزارش ایران آرت، علاوه‌بر کیت بلانشت، برخی از چهره‌های مطرح سینما از جمله استفانو آکورسی ایتالیایی و دومینیک کوپر بریتانیایی نیز مهمان آرمانی بودند و پس از پایان فشن‌شو به مهمانی این طراح مشهور دعوت شدند.

کیت بلانشت

تیپ متفاوت کیت بلانشت ستاره معروف هالیوود

 

همکاری کیت بلانشت با جورجیو آرمانی از سال ۲۰۱۳ آغاز شده است و این بازیگر عطرهای SI برند معروف آرمانی را تبلیغ می‌ کند.

علاقه کیت بلانشت ستاره هالیوود به مد و فشن

کیت بلانشت

کیت بلانشت در فشن شوی جورجیو آرمانی

 

بلانشت استرالیایی علاقه ویژه‌ای به مد و فشن دارد و در اکثر هفته‌های مد حضور پیدا می‌ کند. او پیشتر نیز در هفته مد میلان به‌عنوان مهمان حضور پیدا کرده بود.

کیت بلانشت

کیت بلانشت در هفته مد و فشن میلان

 

جورجیو آرمانی در هفته مد میلان از کالکشن بهار ۲۰۱۹ خود رونمایی کرد. این طراح بیشتر به خاطر لباس ‌ های مردانه‌ اش شناخته می‌ شود اما کالکشن جدید او یک کالکشن ظریف زنانه است.

آرمانی کارش را از سال ۱۹۷۴ آغاز کرد و به تدریج به‌ عنوان موفق‌ ترین طراح ایتالیایی به دنیای مد شناسانده شد. مجله فوربز او را در سال ۲۰۰۰ به‌عنوان موفق‌ ترین طراح دنیا معرفی کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید