از بین سلبریتی های مشهور دنیا کیم کارداشیان بازیگر و مدل آمریکایی به عنوان خطرناک‌ ترین سلبریتی اینترنت شناخته شده است که جستجوی نام وی لینک های آلوده از شما سرقت اطلاعاتی می کنند.

کیم کارداشیان

عکسی از عروسی کیم کارداشیان و کانیه وست

و با سرچ نام چهره های مشهور هالیوودی از جمله بریتنی اسپیرز و ادل و کیم کارداشیان گرفتار سایت‌ های آلوده به بدافزار می شوید.

کیم کارداشیان بازیگر خطرناک‌ترین سلبریتی‌

کیم کارداشیان سلبریتی مشهور شبکه ‌ های اجتماعی خطرناک‌ترین نام در جستجو‌های اینترنتی انگلستان است که با جستجوی نامش احتمال هدایت شدن به سایت‌ های آلوده به بدافزار زیاد است.

کیم کارداشیان

سلبریتی مشهور کیم کارداشیان

در حالی که سال گذشته کریگ دیوید خواننده مشهور انگلیسی عنوان خطرناک‌ ترین سلبریتی فضای مجازی این کشور را یدک می‌ کشید، امسال این عنوان به کیم کارداشیان ستاره برنامه‌ های ریالیتی تلویزیون رسید.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان و همسرش

بر اساس گزارش شرکت «مک‌ آفی» تعداد لینک‌ های آلوده فضای مجازی مرتبط با نام کیم کارداشیان بیش از هر سلبریتی دیگری است.

کیم کارداشیان بازیگر آمریکایی در اول فهرست سلبریتی‌ های خطرناک اینترنت

در فهرست سلبریتی‌ های خطرناک اینترنتی نام ادل خواننده نامدار بریتانیایی هم به چشم می‌ خورد. در آمریکا البته عنوان خطرناک‌ ترین سلبریتی اینترنتی به رابی رز بازیگر سریال «نارنجی مد تازه است» رسید.

شرکت امنیت سایبری «مک‌ آفی» اعلام کرد که مجرمان اینترنتی از نام چهره‌ های سرشناس از جمله سلبریتی‌ هایی مثل کیم کارداشیان به عنوان طعمه برای به دام انداختن مردم در سایت‌ های آلوده و سرقت اطلاعات آن‌ ها استفاده می‌ کنند.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست

از دیگر نام‌ هایی که جستجوی نامشان به احتمال زیاد شما را گرفتار سایت‌ های آلوده به بدافزار می‌ کند می‌ توان به بریتنی اسپیرز خواننده مشهور آمریکایی اشاره کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید