بحث خداحافظی مهاجم های تیم ملی این روزهای به بحث داغی تبدیل شده است تا جایی که اظهار نظرهای مختلفی به خداحافظی سردار آزمون مهاجم جوان تیم ملی و همچنین رضا قوچان نژاد شده است در این رابطه واکنش کارلوس کی روش به سردار آزمون جالب می باشد سرمربی تیم ملی نسبت به خبر خداحافظی سردار آزمون سکوت کرده و در این رابطه چیزی نگفته است اما از زحمات قوچان نژاد دیگر مهاجم تیم ملی تشکر کرده است و برای وی آرزوی موفقیت داشته است حال باید دید دلایل این رفتار سرمربی تیم ملی چه بوده است.

سکوت کی روش در مقابل خداحافظی سردار آزمون مهاجم جوان

 

خداحافظی سردار آزمون مهاجم

کارلوس کی روش واکنشی به اعلام خداحافظی از سوی سردار آزمون نشان نداد.

بعد از اینکه ملی پوشان از رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازگشتند رضا قوچان نژاد اعلام کرد از تیم ملی خداحافظی کرده است کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در صفحه شخصی اش پیامی را بارگذاری کرد و از رضا قوچان نژاد تشکر کرد، اما اهمیتی به خداحافظی سردار آزمون ملی پوش جوان نشان نداد و این بدین معنی است که با این تصمیم کنار نیامده است.

با این اتفاق حتما کارلوس کی روش ، سردار را برای جام ملت‌ ها به اردوی تیم ملی دعوت خواهد کرد. سرمربی تیم ملی فعلا در این باره صحبتی نکرده است تا همه چیز آرام شود.

سردار آزمون و کی روش سرمربی تیم ملی

 

دلایل خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی

سردار آزمون می‌گوید به بهانه بیماری مادرش از تیم ملی خداحافظی کرده است. او خداحافظی از تیم ملی به خاطر انتقادات مردم را رد کرده است در همین رابطه واکنش کی‌روش به خداحافظی این دو بازیکن هم می‌تواند این را نشان دهد.

جایی که سرمربی تیم ملی نسبت به خداحافظی گوچی واکنش نشان داد اما حرفی در رابطه با خداحافظی سردار نزد. این شاید به معنای برگرداندن آزمون توسط سرمربی تیم ملی باشد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید