کارلوس کی روش مربی فوتبال پرتغالی است. او تاکنون سرمربی تیم های زیادی بوده است. کارلوس کی روش همچنین با فرگوسن، سرمربی تیم منچستر نیز همکاری کرده است. کارلوس کی روش متولد سال ۱۹۵۳ معادل سال ۱۳۳۲ است. او از سال ۲۰۱۱ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران است و در جام جهانی ۲۰۱۸ تواسنت موفقیت های زیادی را کسب کند.

خداحافظی کی روش

متن خداحافظی کی روش

 

کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران روز گذشته به پایان رسید و او اکنون هیچ تعهدی به فوتبال ایران ندارد. کارلوس کی‌روش به مناسبت پایان هفت و نیم سال حضور در فوتبال ایران پیامی را منتشر که این پیام ابهامات ادامه حضور او در فوتبال ملی ایران را بیشتر کرده است.

متن صحبت های کارلوس کی روش در مورد قرارداش با ایران

کی‌روش در پیامش گفته است: “احساس خوشبختی می‌کنم. هفت سال و نیم گذشت، چه دوران فوق‌العاده‌ای. بعد از حضور ۱۰ ساله در تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال، این دومین قرارداد بلند مدت من بود که به من یادآوری کرد این تجارب بیش از فوتبال اهمیت دارد و درباره زندگی است.

خداحافظی کی روش

کی روش مربی فوتبال

 

هیچ کلمه‌ای ‌نمی‌تواند حس تشکر، غرور و افتخار من را که جزئی از این دو خانواده‌ فوق‌العاده‌ و فراموش نشدنی فوتبال (فدراسیون فوتبال ایران و پرتغال) بودم، را بیان کند. مرسی از همه. تا بعد.

در حالی قرارداد کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران به اتمام رسیده که رسانه‌های الجزایری او را شانس بزرگ سرمربیگری تیم ملی کشورشان معرفی کرده‌اند.

فدراسیون فوتبال ایران نیز بارها اعلام کرده که برای تمدید قرارداد با کی‌روش به توافق نهایی رسیده و او تیم ملی ایران را تا پایان جام ملت‌های ۲۰۱۹ هدایت خواهد کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید