جام ملت‌های آسیا یک جام فوتبال است که کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) آن را برگزار می‌کند. قهرمان این جام، قهرمان قاره آسیا در رشته فوتبال می‌باشد و به‌طور خودکار به جام کنفدراسیون‌ها راه می‌یابد. هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۹ برای نخستین بار با ۲۴ تیم در امارات برگزار خواهد شد.لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا را کی روش اعلام کرد.

لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا

کی روش

کارلوس کی روش

 

کارلوس کی‌روش در خصوص اعلام لیست نهایی تیم ملی گفت: در آخر ماه میلادی اکتبر ما یک لیست ۳۴ نفره از بازیکنان را اعلام می کنیم که لیست آماده باش بازیکنان برای جام ملتها است. لیست دیگر ما در انتهای ماه نوامبر خواهد بود و این لیست هیچ قطعیتی ندارد.

کی روش

اعلام لیست تیم ایران برای جام ملت‌های آسیا توسط کی روش

در ماه سوم که دسامبر است کیفیت بازیکنان را بسیار موشکافانه بررسی می کنم و لیست نهایی را به احتمال زیاد در ۲۳ دسامبر اعلام می کنیم و در نتیجه در انتهای هر ماه، ماتریکس مشاهدات فنی ما منتشر می شود. لیست ۳۴ نفری که ما اطمینان داریم که می‌توانند کاندید حضور در لیست نهایی جام ملتها باشند.

اعلام لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا در روز دوم دی‌ماه

کی‌روش لیست نهایی تیم ملی را برای جام ملت‌های آسیا روز دوم دی‌ماه سال جاری اعلام خواهد کرد. این لیست درست چند روز بعد از پایان مسابقات نیم فصل لیگ برتر اعلام می‌شود و بازی‌های لیگ در نیم فصل اول روز ۲۱ آذر ماه به پایان می‌رسد.

کی روش

لیست تیم ایران برای جام ملت‌ های آسیا

تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن همگروه است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید