یک مرد معلولی به نام چوتو از طریق گدایی درآمد ماهیانه خوبی دارد درآمد او به گونه ای است که می تواند هزینه زندگی سه همسر و فرزندانش را تامین کند این گدای لاکچری مشهور هندی علاوه بر گدایی دستفروشی نیز می کند او همچنین یک فروشگاه ظروف پلاستیکی در روستای نزدیک محل زندگیشان دارد که یکی از همسرانش آنجا را اداره می کند هر سه زن او در شرایط کاملا لاکچری زندگی می کنند و ماهیانه چندین دلار از این مرد معلول یا بهتر بگوئیم گدای لاکچری دریافت می کنند.

گدای لاکچری در هند

دختر و پسرانی که برای گدایی مقابل شما دست دراز می‌کنند واقعا نیاز به کمک دارند؟ همیشه نه چرا که برخی از متکدیان خود سرمایه‌ای پنهانی و قابل توجه دارند و همچنان به این کار زشت ادامه می‌دهند پس نمی‌توان باورکرد که هر گدا واقعا پول درخواستی را برای سیرکردن شکم گرسنه اش یا درمان بیماری فرزندش طلب می‌کند.

گدای لاکچری

گدای لاکچری معلول در هند

 

همسران گدای لاکچری در هند

«چوتو» مرد معلولی است که درآمد ماهیانه خوبی از راه گدایی کسب می‌کند در حدی که هزینه‌های زندگی ۳ همسر و فرزندانش را تامین کند، بله این گدای لاکچری مشهور هندی ۳ همسر دارد و علاوه بر متکدی گری چندین شغل دیگر را نیز به خوبی انجام می‌دهد.

او که از لحاظ جسمی دچار معلولیت است از این وضعیت برای جلب ترحم و دریافت پول از دیگران استفاده می‌کند و علاوه بر این کار یعنی گدایی به دست فروشی نیز مشغول است، او همچنین یک فروشگاه ظروف پلاستیکی در روستای نزدیک محل زندگی اش دارد که توسط یکی از همسرانش اداره می‌شود.

هر ۳ زن من در شرایط لاکچری و کاملا مرفه زندگی می‌کنند و ماهیانه چندین هزار دلار از من پول دریافت می‌کنند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید