آشیل گربه پیشگو و ناشنوای روس ها تا کنون بازی های زیادی را پیش بینی کرده است او دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان با مراکش را نیز پیشگویی کرده بود که درست از آب درآمد حالا دوباره این گربه ایران را پیروز میدان با روس ها اعلام کرده است باید ببینیم پیش بینی گربه پیشگوی روسی این بار نیز درست خواهد بود یا نه این گربه پیش گو دیدار افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را نیز پیش بینی کرده بود و روسیه را پیروز میدان اعلام کرده بود که درست بود و این دیدار با پیروزی میزبان جام جهانی به پایان رسید.

آشیل گربه پیشگوی روسی

 

پیش بینی گربه پیشگوی روسی

در دوره‌های اخیر جام جهانی حیوانات نتایج بازی‌ها را پیش بینی کرده‌اند و آن‌هایی که در این زمینه موفق بوده‌اند، به شهرت و اعتبار جهانی نیز رسیده‌اند.

برای جام جهانی روسیه، یک گربه که آشیل نام دارد اقدام به این کار می‌کند و تاکنون نیز سربلند بوده، یک سربلندی خرافه‌ زده! او کارش را از جام کنفدراسیون‌ ها آغاز کرد و توانست ۳ بازی از ۴ مسابقه را درست پیش بینی کند. این دیدارها شامل مسابقات نیمه نهایی و فینال نیز بود.

آشیل روز گذشته تیم پیروز بازی افتتاحیه که دیدار عربستان و روسیه بود را درست پیش بینی کرد و به سمت کاسه ای که پرچم روسیه در آن بود، رفت.

گربه پیشگوی روسی و پیش بینی دیدار عربستان و روسیه

 

پیش بینی گربه پیشگوی روسی درباره بازی تیم ملی ایران

روز گذشته نیز در تالار هنری ساحل شمالی دریای سیاه، مراسمی برای پیش بینی دیگر بازی‌ها برگزار شد. گربه روسی به سمت کاسه‌ای رفت که در آن پرچم ایران حضور داشت و در واقع، ایران را برنده بازی با مراکش دانست.

گربه پیشگوی روسی و پیش بینی دیدار ایران و اسپانیا

 

باید دید امروز چه اتفاقی در این بازی رخ خواهد داد و هواداران فوتبال در ایران امیدوار هستند که پیش بینی آشیل این گربه پیشگو درست باشد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید