آموزش انواع گره کراوات

وقتی آقایان قصد مهمانی رفتن دارند گره کراوات برای آنها امر کم اهمیتی نیست جالب است بدانید که در دنیا ده ها نوع گره کراوات داریم در این مطلب از تانما ما برای شماآموزش انواع گره کراوات را آماده کرده ایم با ما همراه شوید

انواع گره ساده کروات

گره کروات مدل گره ویندزور

گره کراوات

 این گره یکی از معمول ترین و محبوب ترین گره های کروات، گره ویندزور است. اگر شما گره های پهن برای کروات خود می پسندید و یا یقه پیراهن شما پهن است این گره، گره مناسبی برای کروات لباس دامادی یا میهمانی شما است.

گره کراوات

گره کروات مدل گره نیمه ویندزور

گره کراوات

 این مدل،مدل ساده تری از گره ویندزور است که مناسب برای کروات هایی با جنس ضخیم تر است. این نوع گره اندازه ای متوسط دارد و گره زدن آن راحت تر است و نمایی کلاسیک و زیبا به ظاهر کروات لباس دامادی یا میهمانی شما می دهد.

گره کراوات

گره کروات مدل گره چهار در دست

گره کراوات

 این مدل ،یکی ازساده ترین گره های کروات است که مناسب برای مراسم   رسمی می باشد. این گره نمایی کلاسیک و با وقار به لباس  شما می دهد و گره زدن آن آسان و راحت است و مناسب برای  کسانی است که تجربه بسیار کمی در گره زدن کروات دارند.

گره کراوات

گره کروات مدل گره پرات

گره کراوات

اگر به دنبال گره ای با اندازه متوسط هستید که با هر اندازه از لحاظ ضخامت یقه پیراهن مناسب باشد این گره مناسب برای لباس رسمی شما است.

گره کراوات

گره کروات مدل گره بالتوس

گره کراوات

یکی از گره های مناسب برای کراوات شما گره بالتوس است. اگر شما برای لباس مهمانی خود کرواتی بلند انتخاب کرده اید، گره بالتوس یک گره پهن، بزرگ و برجسته و قابل توجه برای شما فراهم خواهد کرد و به دلیل بزرگی و در چشم بودن آن گره ای مناسب برای کروات لباس داماد و کسانی هست که بنا به دلایلی ذز یک جلسه یا میهمانی باید مطرح باشند.

گره کراوات

گره کروات مدل گره کلوین

گره کراوات

اگر به دنبال گره ای خلاقانه برای کرواتخود هستید این نوع گره مناسب شما می باشد.

گره کراوات

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید