این مرد  رئیس بخش حسابداری را در اتاق حبس کرد 

یک مرد 52 ساله انگلیسی در اداره اش اقدام به گروگان گیری کرد  در طی این گروگان گیری او  به دلیل حقوق عقب مانده اش خانمی را که رئیس بخش حسابداری اداره اش بود را در اتاقی حبس کرد  و به قتل رساند .

دیوید برانینگ 52 ساله به اتهام قتل رئیس بخش حسابداری دانشگاه برایتون انگلیس به 28 سال زندان محکوم شد.

او در اعترافات خود به پلیس  گفت که خانم جیلیان هاول -رئیس حسابداری- حقوق وی را کمتر از قرارداد و با تاخیر پرداخت می کرده است.

قاتل به پلیس گفت: روز حادثه  من پس از پایان ساعت اداری سراغ او رفتم و در خواست مساعده کردم و گفتم به دلیل نیاز مالی شدید مقداری از حقوقم را لازم دارم اما او با داد و فریاد با من برخورد کرد و از پول دادن ممانعت کرد، من خیلی سعی کردم که آرام باشم و با ملایمت صحبت کنم اما او بیشتر با من لجبازی کرد و باعث شدیدتر شدن عصبانیت من می شد.

من متوجه رفتار خودم نبودم و بخاطر این که از حرص و عصبانیتم کم بشود او را به شدت مورد ضرب وشتم قرار دادم و وقتی احساس کردم او بی حال شده دست و پایش را بستم به او 15 بار تجاوز Rape کردم تا زجرش بکشد و بعد تصمیم گرفتم او را با چاقو به قتل برساندم.

بعد از این که متوجه شدم چه کاری انجام دادم تصمیم گرفتم فرار کنم اما بعدا متوجه شدم که تمامی لحظات و کار های من با دوربین مداربسته ضبط شده است و کار از کار گذشته است.

متهم در حال حاضر تا زمان برگزاری دادگاه در زندان بسر می برد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید