گروگان گیری به خاطر 2 میلیارد تومان 

دو جوان 17 و 28  ساله که در شهر اصفهان اقدام به گروگان گیری کرده بودند  در شهر کاشان  دستگیر شدند .

2 تبهکار که شب گذشته با گروگان گرفتن یکی از شهروندان از خانواده وی مبلغ 20 میلیارد ریال درخواست کرده بودند در عملیات ضربتی مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان دستگیر شدند.

سردار"مهدی معصوم بیگی"  فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: شب گذشته در پی تماس یکی از شهروندان شهرستان کاشان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی اینکه همسر این فرد هنگام مراجعه به منزل توسط افراد ناشناسی به گروگان گرفته‌ شده است، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، فرد ربوده‌ شده از افراد متمول شهرستان است، گفت: گروگانگیران با اطلاع از این موضوع   در قبال آزادی ‌ وی مبلغ 20 میلیارد ریال درخواست کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: سرانجام با تلاش‌های صورت گرفته و پس از تحقیقات گسترده و انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی محل نگهداری فرد ربوده‌ شده مورد شناسایی قرار گرفت و مأموران بلافاصله به محل مورد نظر اعزام و گروگانگیران را به محاصره خود درآوردند.

سردار معصوم بیگی، خاطرنشان کرد: در این عملیات ویژه که کمتر از 24 ساعت بعد از وقوع حادثه رخ داد جوانی 28 ساله به همراه برادر 17 ساله‌اش دستگیر و فرد ربوده‌ شده نیز به آغوش خانواده‌اش بازگردانده شد.

این مقام ارشد انتظامی استان اصفهان در پایان، امنیت مردم را خط قرمز پلیس عنوان کرد و اظهار داشت: پلیس بر سر امنیت مردم با هیچ‌کس تعارف ندارد و با افرادی که به جان، مال ، دارایی، نوامیس، آبرو و حیثیت شهروندان تعرض کنند برابر قانون و با قاطعیت برخورد خواهد کرد.#پلیس 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید