هم اکنون شاهد پخش فصل سوم سریال ستاره ستایش می باشیم که یکی از سوژه های شبکه های اجتماعی شده است . این فصل از فردای فصل دوم آغاز می گردد و سیر داستانی آن در امتداد فصل دوم می باشد . گریم نرگس محمدی در ستایش 3 یعنی هنرپیشه نقش ستایش ، جوان تر از فصل دوم شده است . هم اکنون در شبکه های اجتماعی شوخی‌هایی با گریم ستایش صورت گرفته و وی را با بنجامین باتن مقایسه می‌کنند .

چرا به گریم ستایش در فصل سوم ، انتقاد صورت گرفته است ؟

آرمان زرین کوب تهیه کننده سریال ستایش به شمار می‌رود که در خصوص انتقادات نسبت به چهره پردازی نرگس محمدی بازیگر نقش اصلی سریال ستایش و جوان شدن نرگس محمدی در فصل سوم گفته است که در سریال ستایش و در فصل اول ما با یک زن ۲۰ ساله روبه‌رو بودیم که در فصل دوم گذر زمان طولانی تری اتفاق افتاده بود و در آن یک زن ۴۰ ساله نقش بازی می کرد . هم اکنون در فصل سوم که این روزها در شبکه سه دیده می شود ، روند داستان به گونه ای است که تنها چند ماه از فصل دوم گذشته است . البته در ادامه این سخن ها آرمان زرین کوب عنوان کرده است که این انتقادها پیش از این در خصوص فصل دوم وجود داشت چرا که زمانی که ستایش ۲ شروع شد ، عده‌ای گفتند ستایش پیر نشده است و تنها با یک عینک چهره اش تغییر پیدا کرده است اما اگر به اطراف خود نگاه کنیم افراد ۴۰ ساله زیادی حضور دارند که چین و چروکی در چهره آن ها دیده نمی شود .

گریم نرگس محمدی

گریم نرگس محمدی

از نظر تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی برخی از افراد کارشان این است که به محتوا توجه نکنند و در نهایت از تماشای سریال لذت نخواهند کرد . البته او می‌گوید که نمی‌داند که انتقاد از گریم نرگس محمدی برای چیست اما به نظر او این گریم خیلی باورپذیر است . هرچند وی از گریم دفاع نمی کند و عنوان کرده است که شاید به مانند همیشه مشکلی در گریم نیز وجود داشته باشد . از نظر آرمان زرین کوب به عنوان تهیه کنندئه این فیلم ، چهره پردازی در تلویزیون بر اساس شخصیت ها شکل می گیرد و این شخصیت ها هستند که تعیین می‌کنند پرداخت آن به چه صورت باشد و گریم تاثیر آنچنانی نخواهد داشت .

بر اساس نظر تهیه کننده این فیلم ، ستایش در فصل قبل مشکلات و نگرانی‌هایی داشت که در این فصل این مشکلات دیده نمی‌شود و در فصل سوم شاهد با انگیزه شدن ستایش می باشیم . در این فصل روابط و فرزندانش و زندگی روزمره او در فضای آرامش دهنده هستند و همه این موضوعات سبب شده تا چهره اش بشاش تر شود و این بشاش بودن و آرامش را می توان در چهره او مشاهده کرد . این در حالیست که در فصل قبل این آرامش وجود نداشت چرا که فرزند او به قتل متهم شده بود و هر لحظه نگران بود تا فرزندانش را از او بگیرند و البته سختی هایی وجود داشت که سبب شده بود چهره پردازی فصل قبل به آن شکل باشد .

گریم نرگس محمدی در فصل سوم ستایش

گریم نرگس محمدی در فصل سوم ستایش

برخی از افراد در خصوص گریم نرگس محمدی در ستایش ۳ عنوان کرده‌اند که ستایش خیلی جوان شده است اما کارگردان می‌گوید که اینگونه نیست چرا که وی تاکید کرده است او صاحب انگیزه و آرامش است و دلایل این ماجرا هم به لحاظ تحلیل شخصیت و واکاوی شخصیت نسبت به موقعیتی است که در آن قرار گرفته است . اگرچه که وی تنها ۴۰ سال دارد اما فرم بازی و نحوه ادای دیالوگ‌ها و مکث هایش باورپذیرتر است و سبب شده که این موضوع نشان دهد که وی با یک دختر بیست ساله که در فصل اول شاهد آن بودایم ، تفاوت دارد .

وی همچنین در ادامه صحبت‌هایش عنوان کرده که تغییر گریمور ارتباطی با این اتفاق نداشته است و گریمور بر اساس آنچه کارگردان نظر می‌دهد طرح می زند و تست گیری نیز انجام می گردد .  گریم ها در این فصل بنا به شخصیتی که فیلمنامه داشته است و بر اساس حرف کارگردان و تهیه کننده صورت پذیرفته است . تهیه کننده این فیلم نیز اظهار داشت که در ستایش سه شاهد هم زمانی فیلمبرداری با ماه مبارک رمضان بوده ایم و سکانس ها به صورت شبانه روزی فیلم برداری شده اند . 

ستایش سه

ستایش سه

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید