بازگشت پسر بچه گمشده کرجی به آغوش خانواده 

اخبار گمشده اگر موضوعش یک کودک خردسال باشد برای همه نه تنها ناراحت کننده است بلکه خاطرات دردناکی از آتناها ها و بنیتا ها زنده می کند ، این بار گمشده داستان ما پسر بچه ای هفت ساله بود او که  روز پنجشنبه در حوالی منزل خود گمشده  بود حالا در آغوش گرم خانواده اش است .

«امیرعلی» 7 ساله عصر روز پنجشنبه در حالی که به همراه دوستانش در کوچه مشغول بازی بود، برای جمع کردن سنگریزه از آنها جدا و به‌طرز مرموزی ناپدید شد. این پسر خردسال آخرین بار توسط یکی از کارکنان درمانگاهی که در نزدیکی خانه‌شان قرار داشت، دیده شده بود، اما از آن پس هیچ رد و نشانی از او به دست نیامد. پس از شکایت خانواده این پسرکوچولو، تلاش پلیس برای یافتن وی آغاز شد.

سرهنگ مهدی سرپناه گفت: «پس از گزارش این حادثه  به پلیس آگاهی شهر قدس، جست و جوها برای یافتن این پسر خردسال آغاز شد.

مأموران با همراهی خانواده پسرک، علاوه بر خانه اقوام او، دوربین‌های مداربسته محل ناپدید شدن کودک و مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست را مورد بررسی قرار دادند. تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه غروب یکشنبه کلانتری گرمدره گزارش پیدا شدن این کودک را اعلام کرد.»
معاونت اجتماعی انتظامی غرب استان تهران افزود: «بررسی‌های مقدماتی نشان داد این کودک توسط یک راننده تاکسی تحویل کلانتری گرمدره شده و در این چند روز نیز در مرکز نگهداری کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست کمالشهر کرج بوده است. این کودک شامگاه یکشنبه در صحت کامل تحویل خانواده‌اش شد.»
دایی این کودک نیز گفت: «امیرعلی وقتی از دوستان جدا شده بود از کوچه بالایی به سمت درمانگاه رفته و چون راه برگشت را بلد نبوده، از منطقه دور شده است. آن‌طور که گفته می‌شد مأموران کلانتری گرمدره(استان البرز) پس از یافتن این کودک از آنجا که هویتش مشخص نبوده است او را به بهزیستی کرج تحویل داده و نیمه شب پنجشنبه امیرعلی تحویل مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست کمالشهر شده است.

از طرفی پلیس آگاهی شهر قدس پس از گزارش ناپدید شدن امیرعلی به همه مراکز بهزیستی نامه زده بود. به این ترتیب بچه در بهزیستی کرج شناسایی شد. روز یکشنبه وقتی این گزارش به آگاهی قلعه حسن خان رسید خواهرم به همراه مأموران آگاهی به کمالشهر رفتند و کودک را تحویل گرفتند. خدا را شکر می‌کنیم که امیر علی در سلامت کامل است.»

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید