ارتباط صمیمانه یک زن پولدار آمریکایی با یک گوریل در جنگل های آفریقا سوژه رسانه ها و کاربران شده است و بسیاری از مردم میگویند این گوریل و زن آمریکایی با هم ازدواج کرده اند زیرا این حد از ارتباط صمیمی و نزدیک یک انسان و گوریل طبیعی نیست. این گوریل ایما نام دارد و تنها ۱۶ سال سن دارد و بنا بر گفته زن به دلیل مهربانی این گوریل به یکی از دوستان خانواده آنها تبدیل شده است او میخواهد با این ارتباط صمیمانه رابطه انسان ها و حیوانات را بهبود بخشد.

ازدواج با گوریل توسط زن ثروتمند آمریکایی

 

ازدواج با گوریل در جنگلهای آفریقا

این زن ثروتمند آمریکایی با یک گوریل ازدواج کرد.

زن ثروتمندی که به جنگل رفته هست و با یک گوریل ارتباط بسیار صمیمانه ای برقرار کرده هست به گونه ای که این جانور را عاشقانه بغل می‌کند. رفاقت صمیمانه یک زن ثروت مند با یک گوریل در جنگل های آفریقا به سوژه رسانه ها و کاربران تبدیل شده هست.

رابطه صمیمانه زن و گوریل

 

دیدار با گوریل ها در منطقه جنگلی در نزدیکی روخانه امپاسا

این زن و همسر میلیونرش برای دیدار گوریل های پارک به منطقه جنگلی در نزدیکی روخانه “امپاسا” سفر کرده اند.اسم این گوریل “ایما” هست که به دلیل مهربانیش به دوست خانوادگی آن ها تبدیل شده هست. این گوریل هنگامیکه ۱۲ سال سن داشته در طبیعت رها شده هست و حالا ۱۶ ساله هست.

این زوج امیدوارند تماشای عکس های ارتباط صمیمانه انها با گوریل ها نشان دهد که آزادی باعث خوشحالی آنهاخواهد شد و به همین دلیل نباید حیوانات را در بردگی نگه داشت.

ارتباط زن آمریکایی و گوریل ۱۶ ساله ای به نام ایما

ارتباط زن آمریکایی و ایما گوریل ۱۶ ساله ای

آیا این مطلب مفید بود؟ 140
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید