گوشی همراه قابل انعطاف به بازار وارد می شود  

خبر ها از  ورود گوشی نشکن سامسونگ  به بازار خبر می دهند  . سامسونگ در حال توسعه یک صفحه نمایش انعطاف پذیر غیر قابل شکستن است که می تواند به مفهوم گوشی های تاشوی این شرکت نیز کمک کند.اگر دوست دارید از این گوشی نشکن سامسونگ بیشتر بدانید در این مطلب با تانما همراه شوید تا از ویژگی های این گوشی نشکن سامسونگ به شما بگوییم.

 
گوشی هوشمند بعدی سامسونگ که به بازار عرضه می شود، دارای صفحه نمایش انعطاف پذیری خواهد بود که قابل شکستن نیست و اولین گوشی واقعا قابل منعطف بازار است.

این غول الکترونیکی روز چهارشنبه اعلام کرد که پانل گوشی هوشمندی که اخیرا توسعه یافته دارای گواهینامه های مختلفی از آزمایشگاه های مختلف است. به این معنی که اماده انتقال به دستگاه برای استفاده مشتریان است. سامسونگ انتظار دارد که پانل های جدید دارای کاربردهایی در بازارهای غیر موبایلی همانند استفاده در اتومبیل ها، دستگاه های نظامی همراه و کنسول های بازی قابل حمل باشد.

گوش نشکن سامسونگ

سامسونگ در حال توسعه یک صفحه نمایش انعطاف پذیر غیر قابل شکستن است

 

تلاش های سامسونگ برای ایجاد یک گوشی همراه قابل انعطاف هوشمندانه به نظر میرسد، چرا که تقاضا برای گوشی های هوشمند معمولی کاهش یافته و این شرکت در تلاش است تا با تنوعی که به محصولات خود می دهد بتواند نرخ فروش را افزایش دهد. برای سازندگان گوشی ایجاد تنوع و تفاوت سخت تر شده است و مصرف کنندگان احساس نیاز به ارتقای ان را اغلب حس نمی کنند. به همین دلیل در سه ماهه چهارم سال پیش، فروش کلی گوشی های هوشمند برای اولین بار کاهش پیدا کرد.

پانل انعطاف پذیر OLED از یک بستر قابل انعطاف ساخته شده است که با یک پنجره ای پوششی که به ان متصل شده، ساخته شده است. این صفحه نمایش اخیرا توسط سامسونگ ایجاد شده اما رونمایی از آن به محصول بعدی سامسونگ موکول می شود.

گوش نشکن سامسونگ
جنسی که برای این صفحه نمایش درنظر گرفته شده است، برای دستگاه های قابل حمل الکترونیکی بسیار مناسب است

 

هوجانگ کیم سخنگوی بخش صفحه نمایش های سامسونگ در این باره می گوید: جنسی که برای این صفحه نمایش درنظر گرفته شده است، برای دستگاه های قابل حمل الکترونیکی بسیار مناسب است، چرا که وزن سبکی دارد و انتقال ان راحت بوده و سختی و استحکام آن بالاست و ظاهری شبیه به شیشه دارد.

احتمال ان می رود که تمام گوشی های گلکسی سامسونگ پس از این دارای این صفحه نمایش انعطاف پذیر و نشکن شوند. علاوه بر این سامسونگ قصد دارد که دستگاهی بسازد که مجهز به نمایشگر OLED انعطاف پذیر یکپارچه و بدون لولا باشد.

در همین راستا، سامسونگ در رقابت با هوآوی بیان کرد که برای اولین بار است که برای انتشار چنین گوشی قابل انعطافی در حال مسابقه دادن با رقبا است. دی جی کو، رئیس سامسونگ موبایل نیز در یک گفتگو در مورد برنامه های شرکت برای گوشی های تاشوی گلکسی می گوید: انتظار می رود که سامسونگ تا پایان امسال یک گوشی قابل انعطاف به بازار عرضه کند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید