یک شرکت فناوری در پرتغال گوشی هوشمندی را که با چوب پنبه ای ساخته شده بود را ارائه کرد که از این چوب پنبه برای نگهداری از قطعات داخلی گوشی استفاده می شود جعبه این گوشی چوب پنبه نیز از همین جنس چوب پبنبه ای می باشد که بدنه این چوب پنبه در برابر شوک ساخته شده است.

گوشی چوب پنبه ای

 

گوشی چوب پنبه ای

یک شرکت فناوری پرتغالی گوشی هوشمند اندرویدی که از چوب پنبه (ماده‌ای طبیعی و تجدیدپذیر) ساخته شده را ارائه کرده است. براساس گزارش «رویترز»، به نظر می‌رسد ماهیت سازگار با محیط زیست این گوشی چوب پنبه تنها به بدنه‌ آن محدود نمی‌شود و در زیر پنل پشتی گوشی چوب پنبه ای BLESSPLUS نیز از کمی چوب پنبه برای نگهداری از تجهیزات و قطعات داخلی گوشی مورد استفاده قرار گرفته است.

جعبه گوشی چوب پنبه ای

 

ظاهر گوشی چوب پنبه ای

ظاهرا این ماده می‌تواند تغییرات حرارتی گسترده‌ای را بین منفی ۱۸۰ درجه الی مثبت ۱۲۰ درجه سانتی‌گراد تحمل کند. به علاوه آن دارای ویژگی ضد ارتعاش و عایق است. بنابراین هرگز نمی‌توان با آتش این گوشی را مورد اذیت و آزار قرار داد؛ چرا که هیچ چیز آن مصنوعی نیست.

مدلهای گوشی چوب پنبه ای

 

طبق گزارش « گجت »، حتی جعبه‌ی گوشی چوب پنبه نیز با چوب‌پنبه‌ای است. بدنه‌ی چوب پنبه ای از این گوشی یک محصول مقاوم در برابر شوک ساخته است که می‌تواند یکی از مهم‌ترین عوامل فروش آن نیز به حساب آید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید