از جدیدترین گوشی های گوگل پیکسل چه می دانید 

گوگل پیکسل دستگاه الکترونیکی ساخت شرکت گوگل بوده که سیستم‌عامل گوگل کروم و اندروید بر روی آن قابل نصب است. مدل‌های ساخته شدهٔ گوگل پیکسل تاکنون شامل تبلت پیکسل سی، لپتاپ کروم‌بوک پیکسل و تلفن همراه پیکسل است در این مطلب باجدید ترین مدل های گوگل پیکسل آشنا میشویم .

سال گذشته، شرکت گوگل سری جدید گوشی ‌های پیکسل تحت عنوان پیکسل ۲ را معرفی کرد. با وجود بهره‌گیری این گوشی‌ها از طراحی نسبتا قدیمی، آن‌ها توانستند توجه بسیاری از کاربران را جلب کنند که بخش زیادی از آن به قدرت بالای این گوشی‌ها، ارائه‌ی تجربه‌ی نرم‌افزاری جذاب و دوربین قدرتمند آن‌ها برمی‌گردد. در مورد گوشی گوگل پیکسل ۳ هم که تا مدتی دیگری معرفی می‌شوند، اخبار و شایعات زیادی منتشر شده است 

گوگل پیکسل

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، گوگل برای ساخت پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس‌ال با یکی از شرکت‌های زیرمجموعه فاکس‌کان بنام FIH به توافق رسیده است.

پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس‌ال به ترتیب توسط HTC و ال‌جی ساخته شدند، اما حالا که گوگل تیم سخت‌افزار HTC را به خدمت گرفته است، چه انتظاراتی می‌توانیم داشته باشیم؟ بر اساس گزارش‌های منتشر شده، گوگل برای ساخت گوگل پیکسل3 و گوگل پیکسل 3 ایکس ال  با یکی از شرکت‌های زیرمجموعه فاکس‌کان بنام FIH به توافق رسیده است. باید خاطرنشان کنیم که گوشی‌های شرکت HMD که از برند نوکیا بهره می‌برند، توسط همین شرکت ساخته می‌شوند.

هرچند هنوز چند ماه تا عرضه این گوشی‌ها فاصله داریم، اما بر اساس تصاویر لو رفته، می‌توانیم با اطمینان زیادی در مورد طراحی گوشی بزرگ‌تر صحبت کنیم. 

گوگل پیکسل

از دیگر ویژگی‌های ظاهری این گوشی می‌توانیم به بهره‌گیری از یک دوربین اصلی، دو دوربین سلفی و اسپیکر جلویی دوگانه اشاره کنیم.


در این تصاویر منتشر شده، شاهد بهره‌گیری از پنل پشتی شیشه‌ای هستیم. البته اگر بیشتر دقت کنیم، در پنل پشتی پیکسل ۳ ایکس‌ال می‌توانیم ببینیم که فقط بخش فوقانی آن براق است و ادامه آن به‌صورت مات ساخته شده است. به همین خاطر می‌توانیم انتظار پشتیبانی از شارژ بی‌سیم را داشته باشیم. در ضمن باید به وجود بریدگی نمایشگر هم اشاره کنیم که البته این مشخصه طرفداران چندان زیادی ندارد. از دیگر ویژگی‌های ظاهری این گوشی می‌توانیم به بهره‌گیری از یک دوربین اصلی، دو دوربین سلفی و اسپیکر جلویی دوگانه اشاره کنیم.

باید خاطرنشان کنیم که شاید در محصول نهایی شاهد بهره‌گیری از این طراحی باشیم، اما این تصاویر لو رفته مربوط به نمونه اولیه این گوشی و شاید تا زمان عرضه نهایی آن، شکل و شمایل این گجت دچار تغییراتی شود.

گوگل پیکسل

گوگل پیکسل دستگاه الکترونیکی ساخت شرکت گوگل بوده که سیستم‌عامل گوگل کروم و اندروید بر روی آن قابل نصب است.

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید